בשנים האחרונות התרגלנו לראות את טסלה בכותרות עקב שורה של סיבות שונות: לפעמים זה ציטוט של אלון מאסק, לעיתים זו מערכת נהיגה אוטונומית שקיבלה החלטה כזו או אחרת, ולפעמים (כמו שפרסנו לאחרונה) מדובר אף בתאונות מוזרות כמו רכב שנוסע הישר לתוך תעלה מים בסין. זה בסדר, כבר התרגלנו…

אבל אם נספר לכם שהפעם טסלה הגיעה לכותרות בזכות נהג שניתן להגדיר אותו לכל הפחות כ”גיבור על”? האחרון הציל את חברו מחטיפה לתוך מכונית ממש רגע לפני שהיא התרחשה בפועל, כאשר הוא משתמש בטסלה 3 כמעין “איל ניגוח” (אותו כלי מוכר מסרטי המלחמות לצורך פריצת חומות).

הווידאו המצורף מתאר מקרה שאירע בסמוך לבירת טיוואן, טאייפיי, ביום שישי האחרון ה-8 באוקטובר. נהג טסלה אחר, שהיה מעורב בתאונה עם טויוטה יאריס בה שהו ארבעה גברים, נכנס לתוך סיטואציה מבהילה ביותר: לאחר שהוא וארבעת הגברים יצאו מהרכבים כדי לבדוק את הנזק, התחילה מהומה, כאשר אותם גברים ניסו להכניסו בכוח לתוך רכבם – לכאורה חטיפה לאור יום.

חברו של אותו נהג טסלה, נהג טסלה אחר אשר הגדרנו קודם לכן כ”גיבור על”, הגיע במקרה בדיוק באותה עת למקום והחל לנגח את הטויוטה יאריס כדי למנוע את החטיפה. זו אמנם נראית סצנה מהיקום של DC או מסדרת הסרטים של “מהיר ועצבני”, אך מסתבר שהגיבור שלנו לא הסתפק במניעת החטיפה.

לאחר שארבעת הגברים ניסו להימלט עם הטויוטה יאריס החבוטה, גיבורנו מנע מהם לברוח כאשר הוא מאיץ לחסום את נתיב בריחתם וממשיך בחבטות האמורות, תוך כדי שהוא גורם נזק רב לרכבו ולטויוטה של אותם גברים.

הסצנה נמשכה לאחר מספר שניות כאשר אותם גברים ניסו לברוח מהצד השני של הרחוב, אך הגיבור שלנו האיץ במהרה כדי לחסום את נתיב בריחתם, מה שהוביל בסופו של דבר להפסקת ניסיונות הבריחה עם רכבם. 

טסלה מודל 3. הכוכבת של סוף השבוע בטייוואן (מערכת ONE)טסלה מודל 3. הכוכבת של סוף השבוע בטייוואן (מערכת ONE)

בסופו של דבר האחרונים הצליחו לברוח לאחר שנטשו את הרכב החבוט, אך אתם יודעים טוב יותר מכותב שורות אלו שככה לא מסתיימים סרטי גיבורים. בזכות נתונים שהתקבלו מחברת ההשכרה של הרכב, ארבעת הגברים נעצרו והם מואשמים בעבירות של גרימת נזק, מניעת חופש תנועה והפרעה לסדר הציבורי.

אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל אנחנו מאוד מרוצים משני אלמנטים בסיפור הזה: הראשון הנו ששני נהגי הטסלה יצאו בריאים ושלמים, והשני הוא שנחמד מדי פעם לספר משהו חיובי על חברת הרכבים החשמליים הפופולארית ביותר בעולם.

אגב, אם אתם שייכים לעולם הגיימרים, ודאי לא תופתעו לגלות כי מי שהעלה את הקטע המדובר לטוויטר הזכיר את משחק ה-GTA הפופולארי (“GTA irl with a model 3”), ואחרי צפיה חוזרת בקטע כנראה שהוא יודע על מה הוא מדבר...

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל