האם פעם מצאתם את עצמכם מנסים לצאת ממקום חניה בעייתי? ספק רב אם הייתם נוקטים באותה פעולה כמו הנהגת מניו-זילנד שהפכה בן רגע לוויראלית, אחרי שבמקום לצאת ברוורס מחניה במרכז קניות בחרה לבצע פניית פרסה על המקום (התמונה בתחתית הכתבה ממחישה זאת היטב). 

אותה נהגת נתפסה במצלמה של אזרח מקומי בשם מארק, אשר שתה מילקשייק עם בנו במסעדה הסמוכה לאותו מגרש חניה.

מארק הצליח לתעד כארבע דקות בהן הנהגת ביצעה “אחורה קדימה”, בזמן שהחניה משמאלה היתה פנויה, וכל זאת במקום לבחור כאמור באפשרות הפשוטה יותר של נסיעה לאחור.

צפו בווידאו:

נציין בנקודה זו כי כותרת הכתבה המקורית מעבר לים בעניין הנהגת המדוברת הינה “טיפשה או גאונה?” (אנחנו לא נשתמש במונח הראשון ברשותכם), שכן למרות שהיא בחרה בדרך הקשה היא הצליחה לתמרן את היציאה ממקום חנייתה, זאת מבלי לפגוע בעגלות הקניות מימינה או במכונית השחורה שמשמאלה.

וזו תגובתו של מארק לאירוע: “אני זוכר שחשבתי לעצמי שלא יכול להיות שמה שאני רואה זה אמיתי. זה הזכיר לי את הסצנה המפורסמת מהסרט אוסטין פאוורס בה השחקן מייק מאיירס מנסה לתמרן פניית פרסה במעבר צר (ראו בווידאו מטה).

מארק הוסיף: שתינו מילקשייק והבחנתי באותה נהגת המנסה לצאת ממקום החניה שלה. אני התחלתי לתעד זאת רק אחרי הניסיון החמישי משום שרציתי לתעד שמה שאני רואה אכן קרה במציאות”.

למרות שמארק לא האמין למראה עיניו, בסיום הדברים, היו לו דווקא מילים חמות לנהגת המדוברת: “אמנם היה מקום חניה ריק לידה והיא כמעט פגעה בעגלות הקניות, אבל בסופו של דבר היא עשתה עבודה נהדרת בלי אף שריטה או פגיעה ברכב!”.

הווידאו צבר למעלה מ-100 אלף צפיות ב-YouTube תוך מספר ימים, וגם התגובות ברשתות לא איחרו להגיע: “למען האמת, מלבד העובדה שזה היה פשוט לא הגיוני, זה היה די מרשים”. בתגובה אחרת נכתב: “מגיעות לה שתי מדליות, אחת על חוסר חשיבה ואחת על גאונות בביצוע”. גולש אחר הגיב בבדיחות הדעת: “עכשיו הבנתי שעד היום יצאתי לא נכון מחניות. בפעם הבאה אבצע פרסה על המקום...”.

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!