נבחרת ישראל בתאקל פוטבול יצאה ביום שישי בבוקר להונגריה לקראת משחקה נגד הנבחרת המקומית במוקדמות אליפות אירופה שיתקיים היום בשעה 17:00. נשיא התאחדות הפוטבול בישראל, מר סטיב לייבוביץ’, אמר: ''אנחנו נרגשים שהמשחק סוף סוף מתקיים לאחר דחייה של שנה בגלל הקורונה. כיף שהפוטבול הבינלאומי חזר”.

הנבחרת חייבת ניצחון כדי להשאיר לעצמה סיכוי לראשות הבית ורק מוליכת הבית תעפיל לאליפות אירופה. ב-2019 ניצחה הנבחרת בחוץ את טורקיה והפסידה בבית לבלגיה. ''הונגריה היא הקבוצה המובילה בבית ותדרוש מאיתנו מאמץ כביר'', אמר מאמן הנבחרת, ד''ר ג'' הופמן. ''אנחנו מתרגשים לקראת הזדמנות להוכיח שאנחנו יכולים להם''.

הנבחרת החלה להתאמן לפני כמעט חודשיים לקראת הקמפיין, שכולל גם משחק ביתי נגד ספרד שנדחה בגלל הקורונה. קפטן ההגנה של הנבחרת, הליינבקר מיכה אלון, אמר: ''אני יודע שכל מי שיצפה במשחק יראה את הגאווה שנביא לישראל ומאמין שאם נשחק כמו שאנחנו יכולים נחזור לארץ עם הניצחון''.

לנבחרת תמיכה רחבה הכוללת את מר רוברט קראפט, בעליהם של הניו-אנגלנד פטריוטס, מר מארק ווילף, בעליהם של המינסוטה וייקינגס, מר דייויד בייקר, נשיא היכל התהילה של הפוטבול, משרד הספורט והתאחדות אילת – התאחדות ישראלית לספורט תחרותי שאינו אולימפי. רובן הגדול של אגודות הענף משויכות למרכז עצמה שתומך רבות בפיתוח הענף.