ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל היא אלופת ליגת החמ"ד של הישיבות התיכוניות לשנת הלימודים תשפ"ב. לאחר ליגה ארוכה ומותחת, עם 30 קבוצות שהתחרו על הזכות להיות במשחק הגמר, הגיעו אתמול (חמישי) לאולם לב הפארק ברעננה קבוצות תיכון חמ"ד הימלפרב ירושלים וישיבת חמ"ד בני עקיבא ג.שמואל למשחק אחד שיקבע מי תהיה האלופה. 

המשחק היה צמוד לכל אורכו, מלא מהפכים ורמת כדורסל טובה וסיפק חווית כדורסל נהדרת ומותחת והוכרע ממש בשתי הדקות האחרונות. ישיבת חמ"ד בני עקיבא ג. שמואל, היא האלופה שמנצחת בתוצאה 60:55.

הגביע המונף נתן את האות לחגיגות ביציעים ועל הפרקט. מחמאות גדולות לקהלי הקבוצות שנתנו תצוגת עידוד מרשימה. לשחקן המצטיין של המשחק נבחר שחקן ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל בניה שרייבר המשחק בקבוצת הנוער של מכבי תל אביב.

בניה שרייבר המצטיין במשחק (התאחדות הספורט לבתי הספר)בניה שרייבר המצטיין במשחק (התאחדות הספורט לבתי הספר)

מאמן ישיבת גבעת שמואל נתנאל זיסברג אמר בתום המשחק: "גאה בכל שחקן ושחקן. כולם נתנו 100% על המגרש ובסופו של דבר זה השתלם לנו. אני מאושר ושמח על התוצאה ועל הרוח של שחקנים שלי". ראש ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל הרב שרגא פרוכטר בירך: "גאה בתלמידים, האמונה שלהם ניכרה גם על המגרש. נפש בריאה בגוף בריא בישיבה שלנו זה דרך חיים".

"סוף סוף יש אלופה", סיכמה את הגמר אתי אורלב סגנית ראש מנהל החמ"ד, "שתי הקבוצות הפגינו מקצועיות וספורטיביות. הקהל היה נפלא וספורטיבי,  תודה לשותפים  שלצידי לאורך כל דרך הליגה , גיא דגן המפמ"ר והמפקח על החינוך הגופני, זיו ישראלי מנכ"ל התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל ותודה למרכז הליגה רועי שרוני המדהים, לרינה ורדי ממחלקת הספורט ברעננה על האירוח.

אולי בפעם הבאה (התאחדות הספורט לבתי הספר)אולי בפעם הבאה (התאחדות הספורט לבתי הספר)

"כמובן אני רוצה להזכיר את שני מייסדי הליגה, ד"ר אברהם ליפשיץ ואת אבי שחר שיחד כולנו הגשמנו את הקמת הליגה. לצוות המורים המנהלים ושוב בעיקר לתלמידים שתמכו, שרו, תופפו ועודדו כל כך יפה". אורלב הוסיפה וסיימה: "הנה הערכים הנלמדים בישיבות מיושמים על המגרש. נתראה בשנה הבאה".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה