חברת התעופה ארקיע והוועד האולימפי חשפו היום (שלישי) את לוגו הוועד האולימפי בישראל על גבי מטוסי ארקיע - חברת התעופה הרשמית שתוביל את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בפאריס 2024.

כחלק משיתוף הפעולה, ארקיע תטיס המשלחות האולימפיות של ישראל למשחקים האולימפיים האירופאים שיתקיימו בעיר קראקוב שבפולין בקיץ 2023 ושנה לאחר מכן תטיס את המשלחת הישראלית לאירוע הספורט הגדול והיוקרתי בעולם, המשחקים האולימפיים בפאריס 2024. 

חניכת הלוגו של הוועד האולימפי על המטוס (עודד קרני, הוועד האולימפי בישראל)חניכת הלוגו של הוועד האולימפי על המטוס (עודד קרני, הוועד האולימפי בישראל)

בנוסף, ארקיע תסייע בהטסת המשלחת הישראלית לאירועי הזיכרון לציון 50 שנה לחללי מינכן, תסייע ארקיע בהטסת המשלחת הישראלית, הכוללת את משפחות י”א חללי מינכן, לטקס המרכזי שיתקיים ב-5 ספטמבר הקרוב בגרמניה.

באירוע לקחו חלק האלוף האולימפי ארטיום דולגופיאט, המדליסטית האולימפית אבישג סמברג ובן זוגה לוחם הטאקוונדו נמרוד קרביצקי, יו”ר הוועד האולימפי בישראל יעל ארד, יו”ר ארקיע גדי טפר ומנכ”ל ארקיע אינטרנשיונל עוז ברלוביץ.

ארטיום דולגופיאט ואבישג סמברג (עודד קרני, הוועד האולימפי בישראל)ארטיום דולגופיאט ואבישג סמברג (עודד קרני, הוועד האולימפי בישראל)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה