מאמן קבוע עדיין אין למכבי תל אביב, אז בהיעדר אחד כזה ברק יצחקי ימשיך לעמוד על הקווים גם הערב (חמישי, 22:00) מול לאסק לינץ בקונפרנס ליג. הצהובים יגיעו למשחק על ראשות הבית כשלכל אחת מהקבוצות 10 נקודות והם יצטרכו להסתדר ללא דן גלזר הפצוע.

מומחי הווינר מעריכים כי מכבי ת"א פייבוריטית וניצחון שלה מוערך ביחס של פי 2. לניצחון אוסטרי יש יחס של פי 2.7 ותיקו שידחה את ההכרעה על המקום הראשון למחזור הסיום, מוערך ביחס של פי 3.25.

בכר וחזיזה מסכמים לקראת אוניון ברלין

עוד לפני מכבי ת"א, מכבי חיפה תעלה על הדשא באצטדיון סמי עופר כשתארח את אוניון ברלין (19:45). הירוקים במקום השלישי בבית עם 4 נקודות, שתיים פחות מאשר לסלביה פראג השנייה, בעוד הגרמנים אחרונים (3) וחייבים את שלוש הנקודות. ניצחון גרמני מוערך ביחס של פי 1.8, ניצחון ירוק מוערך ביחס פי 3 ולתיקו יש יחס של פי 3.5.

גם כדורסל יהיה בערב הספורטיבי העמוס שמצפה לנו: מכבי ת"א תנסה להתאושש מההפסד 90:73 לאולימפיאקוס כשתתארח אצל אלבה ברלין (21:30). ניצחון של האורחים בפחות מחמש נקודות מוערך ביחס של פי 1.75 וניצחון גרמני ביותר מחמש נקודות מוערך ביחס של פי 1.85. אם אחת הקבוצות תנצח בחמש הפרש בדיוק, היחס הוא פי 9.

רוצה לחזור לנצח. יאניס ספרופולוס (איציק בלניצקי)רוצה לחזור לנצח. יאניס ספרופולוס (איציק בלניצקי)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל