כל מי שאוהד את מכבי חיפה הבין כבר מזמן – כל עוד המאמן ברק בכר עומד על הקווים הקבוצה הולכת בכוח על כל התארים ובכל החזיתות.

בטווח של שנה בלבד הקבוצה זכתה באליפות ראשונה לאחר עשור, באלוף האלופים אחרי ניצחון יוקרתי על מכבי ת”א, ובגביע הטוטו אחרי ניצחון דרמטי בבעיטות ההכרעה מ-11 מטרים.

גם העונה מכבי חיפה מסתערת על כל החזיתות, כאשר בניגוד לעונה החולפת היא רוצה להשאיר את חותמה גם בקונפרס ליג, ואולי להזכיר את ההצלחות מאמצע שנות ה-90 (זוכרים את פארמה?) ומתחילת שנות האלפיים בליגת האלופות (איגביני יעקובו והחברים).

ברק בכר. כשהוא על הקווים הקבוצה הולכת על כל התארים (שחר גרוס)ברק בכר. כשהוא על הקווים הקבוצה הולכת על כל התארים (שחר גרוס)

הקבוצה פתחה את שלב הבתים עם תיקו 0:0 מול מוליכת הבית פיינורד, כאשר במחזור לאחר מכן הפסידה בחוץ לאוניון ברלין. ב-21 בחודש היא תפגוש את סלביה פראג בסמי עופר, אשר הפסידה לפיינורד אך רשמה ניצחון יפה מול אוניון ברלין.

במידה ומכבי חיפה תנצח את המשחק היא תשנה לחלוטין את מצבה בבית 5, ואז היא תתפנה להתרכז במשחק החוץ מול אותה סלביה פראג, אשר יתקיים ב-4 בנובמבר בבירת צ’כיה.

כעת נודע כי חברת התיירות דיזנהאוז, אשר מטפלת בקבוצה כבר שנים רבות, מתכוונת להוציא למשחק זה מטוס שלם לאוהדי הקבוצה (בטיסה ישירה לצ’כיה) ובהמשך אולי אף למשחק החוץ של הקבוצה מול פיינורד ההולנדית. 

בחבילה שנבנתה במיוחד אוהדי מכבי חיפה (בליווי מלא של סוכני החברה אשר יאפשרו לאוהדים להתמקד באהדת קבוצתם בלבד), האוהדים הירוקים יצאו מתל אביב בטיסת ישראייר ב-3 בנובמבר בשעה 09:00 בבוקר, נחיתה בפראג בשעה 12:00 זמן מקומי. החזרה ארצה תהיה ב-5 בנובמבר עם המראה מפראג בשעה 13:00 בצהריים, נחיתה בשעה 17:30 זמן ישראל.

אוהדי מכבי חיפה. מטוס שלם רק עבורם (רדאד גאוהדי מכבי חיפה. מטוס שלם רק עבורם (רדאד ג'בארה)

עלות החבילה עומדת על  1,799 ש"ח לאדם (ניתן לפרוש עד 12 תשלומים) והיא כוללת כרטיס טיסה/ מזוודה אחת (עד 23 ק"ג)/ מסי נמל/כרטיס כניסה למשחק ליציע אוהדי מכבי חיפה (המשווק בלעדית ע”י החברה) וצעיף של המשחק במתנה.

לפרטי החבילה ניתן ללחוץ כאן>>

אוהדי מכבי חיפה ידועים במסורת ליווי הקבוצה למשחקיה בחו”ל, וניתן להניח כבר עכשיו כי המטוס יהיה מלא באוהדים ירוקים אשר ירצו לתמוך בקבוצתם.

ממועדון הכדורגל מכבי חיפה נמסר:" נשמח מאוד שאוהדים ילוו אותנו למשחקי החוץ. לכל מקום שאנחנו מגיעים האוהדים שלנו מעניקים לנו אווירה ביתית וחשוב מאוד שגם בפראג במשחק הקרוב זה יהיה ככה".

הכתבה בשיתוף חברת דיזנהאוז