חברת  קשקו חתמה על הסכם פרסום לשנתיים בהם תשמש החברה כנותנת החסות המשנית של הפועל חולון. שם המותג יתנוסס על גב גופיות השחקנים וברחבות העונשין וכן על גבי הלדים, בעמדות הראיונות ועל אוטובוס הקבוצה.

קשקו מבית א.שריזלי ובנו הינה חברה המתמחה ביבוא ושיווק ציוד למוסכים וכלי עבודה. לאחר החתימה הודיעה החברה: “מותג כלי העבודה קשקו רואה בספורט הישראלי כמקום בו השאיפות והרצון להצליח גוברים על מכשולים שבדרך. מותג כלי העבודה קשקו נותן כלים שמובילים להצלחה, לכן הענקת חסות למועדון הפועל חולון משקפת את ערכי החברה. למועדון הכדורסל הפועל חולון ולחברת שריזלי יש הרבה מהמשותף, הצבת יעדים וחתירה להשגתם, תכנון אסטרטגי ושאיפה למצוינות. חברת שריזלי ומותג כלי העבודה קשקו מאחלים למועדון  הפועל חולון, שנה טובה והמון הצלחה בעונה הקרובה”.

מהפועל חולון נמסר: “אנו שמחים ומברכים את חברת א.שריזלי ובנו על הצטרפותם למעגל נותני החסות של המועדון עם מותג כלי העבודה האיכותי קשקו. מהמפגש הראשון נוצרה בין הצדדים כימיה והערכה רבה שהובילה לחתימת הסכם חסות לשתי עונות. לחברה ולמועדון ישנם קווים משותפים של עוצמה, נחישות, דבקות במטרה ושאיפה למצוינות, ואנחנו בטוחים ששיתוף הפעולה הזה יוביל למקומות טובים ולהישגים. שתהיה לכולנו עונה מוצלחת וגמר חתימה טובה”.