ביום שישי הקרוב תישמע באנגליה שריקת הפתיחה של הליגה המקומית, הפרמייר ליג, לאחר פגרת קיץ בה הנבחרת הלאומית הגיעה עד לשלב הגמר בטורניר היורו ששוחק במדינה. בימים אלה, האנליסטים של הטוטו כבר נמצאים בעיצומם של הניתוחים וההכנות לקראת תחילתה של הליגה האנגלית, כאשר הבוקר (שלישי) פרסמה המועצה את יחסי ה-TOP אשר מעניקים הזדמנות לקבל הערכה מוקדמת לפייבוריטית לזכייה באליפות.  

על פי הערכות מומחי ה’ווינר’, מנצ'סטר סיטי, שרק לפני כמה ימים העירה את שוק העברות הקיץ עם רכישתו של הקשר ההתקפי ג’ק גריליש עבור 100 מיליון ליש”ט, צפויה לשמור על תואר האלופה גם העונה כאשר יחס הזכייה שלה מוערך פי 1.60. אחריה ממוקמת ליברפול עם יחס זכייה של פי 3.50, ואת המקום השלישי תופסת צ'לסי עם יחס זכייה של פי 4.00. יריבתה העירונית של סיטי, יונייטד, ממוקמת רק במקום הרביעי עם יחס של פי 5. 

שחקני מנצ'סטר יונייטד בחימום (רויטרס)שחקני מנצ'סטר יונייטד בחימום (רויטרס)

הימור בשלב הזה על זכייתה של טוטנהאם יניב יחס של פי 20, ואילו על ארסנל או לסטר של פי 25. מי שייבחר להשקיע באברטון עשוי לגרוף במקרה של זכייה שלה בליגה פי 50 מהסכום שהשקיע, ואילו הימור על זכייה של לידס יניב יחס של פי 70. להרפתקנים מבנינו שייבחרו לשים את כספם על אסטון וילה או ווסטהאם, צפוי במקרה של זכייה של אחת מהן יחס של פי 100, בעוד שבמקרה שוולבס תנצח היחס יהיה פי 150.

במשחק שבין מנצ'סטר יונייטד ללידס שיפגשו במחזור הראשון, מומחי ה’ווינר’ מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא יונייטד, כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.45, לעומת ניצחונה של לידס שמוערך ביחס של פי 4.70. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.9.  

שחקני מנצ'סטר יונייטד חוגגים (רויטרס)שחקני מנצ'סטר יונייטד חוגגים (רויטרס)

משחק נוסף המתקיים באותו מחזור בין נוריץ' לליברפול, בו המומחים מעריכים כי ליברפול היא זו שתצא עם שלוש הנקודות מהמפגש כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.25, בעוד שניצחונה של נוריץ' מוערך ביחס של פי 6.80. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.6. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה