כפי שנחשף ב-ONE: מכבי תל אביב ופומה חתמו היום (חמישי) על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לחמש שנים בשווי של מיליוני שקלים, תחת המותג Puma Hoops. במסגרת ההסכם, האלופה תשחק עם בגדי פומה, כאשר העתקים מדויקים של המדים יהיו זמינים לרכישה בחנויות המועדון לראשונה מזה 19 שנה.

יו"ר מכבי עו"ד שמעון מזרחי אמר על המעבר לפומה: "בפתחה של עונה חדשה זו מבשרים אנו על עידן חדש, בכל הקשור בתחום ההלבשה וההנעלה של כל קבוצות מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ובראשן הקבוצה הראשונה מכבי תל אביב ולפיה עוברים אנו לשנים הבאות למותג העולמי פומה. גאים אנו בשילוב ידיים מנצח זה".

מנכ"ל המועדון, עדלי מרכוס, הוסיף: "פומה היא מותג מרענן שנמצא בצמיחה אדירה ואנחנו שמחים להצטרף לדרך הנהדרת שהמותג עושה. גם מבחינה טכנולוגית, המדים האלה מביאים בשורה ויהיו זמינים לראשונה לרכישה בחנות המועדון ובאונליין לכל האוהדים שלנו, שיוכלו להתחדש באותם מוצרים בדיוק שלובשים השחקנים במהלך העונה. בנוסף, גם מחלקות הנוער ובתי הספר לכדורסל של המועדון בכל רחבי הארץ ילבשו מדים בעיצוב זהה לקבוצה הראשונה".

כחלק מההסכם, פומה ייצרה במיוחד עבור מכבי את כל הביגוד המקצועי של קבוצת הבוגרים והנוער. בנוסף תייצר פומה את ביגוד מחלקת הילדים ובתי הספר לכדורסל של המועדון. המדים של מכבי בעונה הקרובה עשויים מטכנולוגיה ייחודית אשר משמשים גם את מועדון הפאר מנצ'סטר סיטי, ומעניקה למדים משקל קל ביותר, עמידות חזקה ונידוף זעה פורץ דרך.