ספונסר חדש לקבוצת הבוגרים של הפועל תל אביב. IBI בית השקעות, מבתי ההשקעות הוותיקים בישראל, יצטרף כנותן חסות, כשבמקביל, תמשיך החברה גם השנה לתת חסות לקבוצת הנוער וקבוצת הנשים (חסות ראשית), וזאת לאחר שבשנה שעברה הצטרפה לראשונה למשפחת נותני החסות של המועדון. הלוגו של IBI הופיע לראשונה על מדיה של הפועל ת”א בגמר גביע המדינה, וימשיך להופיע על בגדי השחקנים והשחקניות גם בעונה הבאה. 

 
נציג הבעלים, בועז תושב: "אנו שמחים להרחיב את שיתוף הפעולה עם IBI בית השקעות הצטרפו לקבוצה לאחר שבשנה שעברה הוקסמו מהפרויקטים הקהילתיים, הפעילות הענפה במחלקת הנוער והעצמת כדורגל הנשים בהפועל. אנו בטוחים שבעזרתם ובעזרת צוות המחלקה, יהיה ניתן לספק עוד כלים מקצועיים וחינוכיים לדור ההמשך של המועדון, להביא יותר ילדים וילדות, נשים וגברים, לעסוק בספורט קבוצתי ולצפות במשחקים. ברוכים הבאים".

שחקני הפועל תל אביב לפני המשחק (איציק בלניצקי)שחקני הפועל תל אביב לפני המשחק (איציק בלניצקי)

מנכ"לית המועדון, אודליה פרידמן, הוסיפה: "IBI בית השקעות הצטרפו למשפחה האדומה בתחילת העונה החולפת – ובמהלכה הפכו לחלק בלתי נפרד ממנה. כמועדון, אנו שמחים שיש לנו שותפים פעילים לגישה הקהילתית והאידיאולוגיה החברתית. אנו מודים ל-IBI בית השקעות על האמון בדרכנו והעמקת הקשר עם המועדון. אני מאמינה שביחד נצליח לעמוד באתגרים הרבים אשר צפויים לנו בעונה הקרובה".
 
דייב לובצקי
, מנכ"ל IBI בית השקעות, בירך: "אנחנו מתכבדים להרחיב ולהדק את הקשר שלנו עם משפחת הפועל תל אביב. עבורי, זוהי סגירת מעגל מרגשת. מילדות הפועל זה חלק מהמשפחה. אבא שלי, צבי לובצקי, שיחק במשך 13 עונות כקפטן המיתולוגי של הפועל תל אביב ובנבחרת ישראל ונבחר במקום ה- 32 ברשימת הכדורסלנים הישראלים הטובים בכל הזמנים. לאחר שפרש, הקים את IBI בית ההשקעות יחד עם דוד ויסברג ועמנואל קוק. מאז ועד היום האהבה שלנו לצבע האדום נשארה. החיבור עם הפועל תל אביב הוא חיבור טבעי עבורנו עם ערכים של מצוינות והישגיות בהם אנחנו מאמינים ושלאורם החברה שלנו פועלת".
 

מכבי ת"א מארחת את ילדיו של אלעד ברזילי
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה