המחזור הרביעי של היורוליג יצא הערב (חמישי) לדרך עם מספר משחקים ברחבי היבשת, כשבמוקד יובל זוסמן (9 נקודות) ותמיר בלאט (6 נקודות) נכנעו עם קבוצתם אלבה ברלין 76:80 לבאסקוניה במשחק צמוד מאוד שכמעט כלל קאמבק ענק של הגרמנים.

אלבה ברלין – באסקוניה 80:76

הקבוצה הגרמנית, בה משחקים יובל זוסמן ותמיר בלאט, לא הצליחה לנצח את הקבוצה הספרדית בברלין וספגה 80:76 למרות ניסיון לקאמבק אדיר אחרי מחצית ראשונה רעה בה הפסידה 52:29. הגרמנים סופרים הפסד שלישי במפעל, בעוד הקבוצה הספרדית רשמה את ניצחונה השני ביורוליג העונה. זוסמן תרם 9 נקודות, 3 ריבאונדים ואסיסט ב-25 דקות על הפרקט ובלאט קלע 6 נקודות, מסר 4 אסיסטים וקלט ריבאונד אחד בכמעט עשר דקות במשחק. סימונה פונטצ’יו היה הקלע המוביל בקבוצה המנצחת והוא רשם 17 נקודות בהתמודדות.

מאמן באסקוניה דוסקו איבנוביץ (רויטרס)מאמן באסקוניה דוסקו איבנוביץ (רויטרס)

זניט סנט פטרסבורג – באיירן מינכן 71:79

הרוסים פתחו את המשחק עם רבע ראשון נהדר מבחינתם בו הם הובילו 16:31, אך מאותו רגע האורחים היו אלה ששטפו את המגרש בדרך לקאמבק מרשים כשירדו ל-10 הדקות האחרונות ביתרון 6 נקודות. למרות הקאמבק, המארחת אמרה את המילה האחרונה והיא חזרה בזכות רבע רביעי בו רשמה 11:25, שהעניק לקבוצה הרוסית את ניצחונה השלישי העונה במפעל. מיקי ג’ורדן תרם 18 נקודות לניצחון הקבוצה המקומית, מנגד מופע של היליארד דארון שקלע 24 נקודות לא עזרה לגרמנים שעדיין בלי ניצחון העונה ביורוליג.

מאמן זניט סנט פטרסבורג צ'אבי פאסקל (רויטרס)מאמן זניט סנט פטרסבורג צ'אבי פאסקל (רויטרס)

פרנבחצ’ה – אוניקס קאזאן 41:80

הקבוצה הטורקית לא התקשתה נגד הקבוצה האומללה מרוסיה ולא ריחמה עליה בדרך ל-41:80 מוחץ. המארחת רשמה את ניצחונה השני במפעל בזכות ההופעה האדירה, ומנגד אוניקס התפרקה אחרי שניצחה את באיירן מינכן במחזור הקודם. מריאל שייוק (17 נקודות) ודווין בוקר (16 נקודות) בלטו אצל המנצחת. אייזיאה קנאן תרם 10 נקודות לאורחת.

מאמן אוניקס קאזאן ולימיר פראסוביץ (רויטרס)מאמן אוניקס קאזאן ולימיר פראסוביץ (רויטרס)