תמונות מרגשות בגולדן סטייט. 20 דקות אחרי הניצחון של הווריירס 103:118 על פורטלנד הלילה (בין שישי לשבת), דבר אחר צד את העיניים וריגש. קליי תומפסון עדיין נשאר לשבת על הספסל, עם מגבת על הראש ותמונות אמוציונליות במיוחד. הכוכב שלא שיחק מאז יוני 2019 בעקבות פציעה עשוי לחזור בקרוב לפעילות והוא התקשה לעצור את הדמעות.

“אלו חדשות טובות שהוא חוזר בקרוב”, אמר עליו המאמן סטיב קר. “הוא חושב המון על מה שהפסיד בשנתיים האחרונות ברמה האישית. הוא אוהב את הענף והוא אנושי, כך שזה היה קשה מאוד עבורו. לכן הוא לא זז וקפא במקומו, זה קשה מאוד עבורו לשבת בצד כל כך הרבה זמן מבלי לשחק”.

קר, יחד עם סטף קרי ודריימונד גרין, ליוו את השחקן לחדר ההלבשה אחרי דקות ארוכות שהוא ישב על הספסל, כשהאוהדים שרו לעברו והעצימו את ההתרגשות בקרב גולדן סטייט. “זה מראה כמה המשחק חשוב לו, אנחנו חייבים לתמוך בו”, סיפר קרי על חברו לאחר המשחק.

בנושא אחר, לברון ג’יימס ממשיך לתפוס כותרות גם מחוץ לפרקט. אחרי שנענש בהרחקה למשחק אחד בעקבות עימות עם איזיאה סטיוארט, כעת כוכב לוס אנג’לס לייקרס גם ספג קנס בגובה 15 אלף דולר בעקבות חגיגת ההשתקה שלו והאירועים לאחר שלשת הניצחון שלו מול אינדיאנה. בנוסף, דווח כי הנהלת ה-NBA נזפה בו בשל השימוש במילים גסות בכלי התקשורת בתגובה להשעייתו.

ויש גם חדשות טובות לניו אורלינס. זאיון וויליאמסון מתקרב לקראת החזרה שלו לפרקט כאשר הוא חזר להתאמן עם הקבוצה. הכוכב עבר כזכור ניתוח ברגל שמאל בקיץ והוא עדיין לא שיחק העונה, אך החזרה שלו מתקרבת.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל