ג'סי לינגרד, שחקנה של מנצ’סטר יונייטד, חשף כי היו לו יחסים אישיים נהדרים עם מאמנו לשעבר, ז'וז’ה מוריניו, כאשר מדי פעם “המיוחד” היה מתקשר אליו לשיחות וידאו אקראיות. מוריניו היה מאמן השדים האדומים בין 2016 ל-2018 וזכה בשלושה גביעים בתקופתו במנצ'סטר, כשלינגרד נהנה מהעונה הטובה ביותר שלו אי פעם במועדון בזמן שהפורטוגלי אימן, עם 8 שערים ב-33 הופעות בליגה במהלך עונת 2017/18.

הקשר החייה מאז את הקריירה שלו, שחוותה נפילה אחרי שמוריניו עזב את יונייטד. לינגרד כיכב בווסטהאם, חזר לעצמו והעונה הוא כבש שני שערים בשלוש הופעות בפרמייר ליג במדי השדים האדומים. הקשר הציב לעצמו מטרות גבוהות לעונה הקרובה ובנוסף לכך נזכר ביחס האישי שה”מיוחד” העניק לשחקניו.

ג'סי לינגרד וז'וזה מוריניו (רויטרס)ג'סי לינגרד וז'וזה מוריניו (רויטרס)

לינגרד סיפר בתקשורת הבריטית: "לי ולז’וז’ה היו יחסים טובים מאוד באופן כללי. הוא היה טוב אליי. לפני כל ענייני הפציעות, הוא סמך עליי והכניס אותי למשחקים החשובים. זכינו בגביעים והוא הפך אותי לווינר, הוא מסוגל להוציא את הצד הזה בך. הוא אהב ליצור קשר אישי עם השחקנים שלו. לפעמים הייתי מסתכל על הטלפון שלי ומקבל ממנו שיחת וידאו אקראית פשוט כדי להתעדכן מה שלומי”.

כמו כן, השחקן בן ה-28 תיאר איך נראו אותן שיחות: “בהתחלה זה היה נראה לי כל כך מוזר. הוא היה מתקשר ואומר 'היי ג'סי, מה אתה עושה?' ואני השבתי 'אממ, פשוט נח, צופה בטלוויזיה ... (שתיקה מביכה) ... מה אתה עושה?' מצאתי את זה מצחיק. למען האמת, זה פשוט הראה כמה אכפת לו מאיתנו”. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל