יובנטוס הופיעה אמש (שני) למשחקה הביתי האחרון העונה באצטדיון אליאנץ והאוהדים של הגברת הזקנה זכו להיפרד משני הכוכבים של המועדון: ג'ורג'ו קייליני, אשר לבש את המדים השחורים-לבנים במשך 17 שנים וזכה לתשואות מהקהל התומך ופאולו דיבאלה, שלא ימשיך בטורינו אחרי שבע שנים בקבוצה. על כר הדשא, יובנטוס ולאציו נפרדו ב-2:2.

קייליני, שהוחלף בדקה ה-17 של ההתמודדות בשל מספר שנותיו במועדון, התרגש בסיום ושיתף: “אני עוזב עם כל כך הרבה שמחה ושלווה, כי זו הייתה החלטה שהתקבלה במשך חודשים, לא שבועות או ימים. תמיד אמרתי שאני רוצה לעזוב ברמה גבוהה, כזאת שמתאימה לקריירה שהייתה לי, והשגתי את זה. זו הייתה שנה קשה ליובנטוס, אבל הצלחתי להוכיח את עצמי על המגרש וזה נתן לי את הדחיפה לזוז הצידה, ולתת לשחקנים הצעירים את הבמה. עכשיו הגיע הזמן שהצעירים ייקחו על עצמם את האחריות. אני מודע היטב לכך שתרמתי למספר צעירים ביובנטוס, אז הגיע הזמן שהם יטוסו ואני אעודד אותם”.

נפרדו מוקדם? 2:2 דרמטי בסיום באליאנץ

הבלם המשיך: “אי ההעפלה למונדיאל? ברור שזה האיץ את כל עניין המעבר. התכנון שלי היה להגיע לסוף השנה ולמונדיאל, אחרי הזכייה ביורו הרגשתי שאני יכול להיות חלק מזה. ברור שאשאיר מקום גם לאחרים, אבל לצערי זה לא הלך כמו שרצינו. עכשיו אני משאיר קבוצה של יובנטוס בידיים טובות עם שחקנים צעירים מוכשרים שמוכנים לצאת לדרך”.

צפו: הפרידה מג'ורג'ו קייליני בדקה ה-17

על פי הדיווחים בן ה-37 צפוי לעבור ל-MLS, כשמספר קבוצות בצפון אמריקה מנסות לקלוט את האיטלקי, שלא הכחיש את המעבר הצפוי: “אני בכנות לא יודע לאן אגיע, אני צריך להתמודד עם החלטה חשובה. אני מרגיש צורך להתמודד עם תרבות אחרת, חוויה מחוץ לחיים האלה ביובנטוס שאני מכיר כל כך הרבה. אני אחליט עם המשפחה שלי בקרוב”.

מרגש: יובה נפרדת מדיבאלה

מי שעוד נפרד מהאוהדים היה דיבאלה, שאף פרץ בבכי לקול תשואות הקהל, שרצה שהארגנטינאי יישאר במדי הגברת הזקנה והביע את מורת רוחו בכל פעם שאנדראה אניילי, נשיא המועדון, הופיע על מסכי האצטדיון עם בוז צורם. השחקן ההתקפי טרם שיתף לאן מועדות פניו ולאיזה קבוצה הוא עתיד להצטרף, כששמו מקושר ללא מעט קבוצות, ביניהן גם אינטר.

פאולו דיבאלה (רויטרס)פאולו דיבאלה (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה