כותרות העיתונים באיטליה הבוקר (ראשון) מתמקדים בקרב הישיר על תואר האליפות בין שתי הקבוצות ממילאנו, מילאן ואינטר, כש’קוריירה דלו ספורט’ הגדירו את היום כ”שעת השיא” וב’לה גזטה דלו ספורט’ וכתבו: “יום משוגע”. כששתי נקודות מפרידות ביניהן, מילאן, שנמצאת בפסגה עם 80 נקודות יודעת שניצחון ביתי מול אטאלנטה ב-19:00 עשוי להספיק לה אם אינטר, לה 78 נקודות, תמעד במשחק החוץ מול קליארי ב-21:45 (שידור ישיר ב-ONE2).

מאמן מילאן, סטאפנו פיולי, דיבר במסיבת העיתונאים לפני ההתמודדות והדגיש כי קבוצתו אינה מזלזלת ביריבה מברגאמו: “שיחקנו משחקי נוק-אאוט מאז המשחק מול לאציו. עברנו מכשולים רבים ויש לנו עוד אחד. אטאלנטה תאלץ אותנו להציג את ההופעה הכי טובה שלנו, היא הקבוצה הכי טובה במשחקי חוץ אחרינו”.

לגבי המאבק הרותח על התואר, פיולי אמר: “יהיה משחק קשה שאנחנו צריכים להתכונן היטב אליו. אנחנו חייבים להתמקד רק במשחק וזה יקבע מה יקרה בהמשך. לא אחשוב על המשחק של אינטר, לא אכפת לי. אנחנו לא צריכים יותר מוטיבציה ממה שכבר יש לנו כי אנחנו כבר בשיא מבחינת מוטיבציה. ראיתי את אותם חיוכים ואותה המחויבות. כל השחקנים מרוכזים ומלאי מוטיבציה, בדיוק כמוני. נעלה לאוטובוס עם אנרגיה חיובית והאוהדים שלנו מוכנים לתמוך בנו במשך 95 דקות”.

סטפאנו פיולי (רויטרס)סטפאנו פיולי (רויטרס)

בעניין נוסף, הרוסונרי עובדים על הפרטים הסופיים להשלמת העברתו החופשית של דיבוק אוריגי לקבוצה. ליברפול, לה השחקן כבר הודיע שהוא יעזוב, מודעת למשא ומתן בין מילאן לסוכניו ועל פי הדיווחים הצעת החוזה כמעט מוכנה.

מן העבר השני, אחרי ה-2:4 הענק של אינטר על יובנטוס בתום 120 דקות בגמר הגביע האיטלקי, החבורה של סימונה אינזאגי יודעת שניצחון במשחק החוץ הוא בגדר חובה אם היא רוצה להוסיף תואר נוסף לארון העונה. הנראזורי ישחקו אחרי היריבה העירונית וייתכן שיגיעו למשחק בידיעה שניצחון יעלה אותם למקום הראשון, אך הם עלולים להגיע בידיעה שהפסד יסגור סופית את הסיפור. 

סימונה אינזאגי (רויטרס)סימונה אינזאגי (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה