מילאן עשתה צעד חשוב אמש (שבת) כשהתארחה בגנואה לקרב תחתית, ויצאה עם ידה על העליונה לאחר שניצחה 1:2 מטורף שכלל שני כרטיסים אדומים לכל קבוצה ועצירת פנדל של פפה ריינה בדקה ה-90. הרוסונרי יכולים להיות מרוצים מהעובדה שביצעו מהפך לאחר שנקלעו לפיגור במחצית הראשונה.

מרקו ג’אמפאולו, מאמן האדומים-שחורים, הגיב לאחר המשחק: “זה היה משחק קשה, היינו עם הראש מתחת למים אך הרמנו אותו והשגנו את הניצחון. הלחץ שביצענו היה נהדר, ביקשתי מהשחקנים לתת את חייהם על המגרש וזה עבד. למרות זאת, אנחנו צריכים להישאר צלולים כי הקבוצה עוד לא במיטבה. הייתה לי אמונה שלמה בריינה, והוא הוכיח את עצמו עם עצירת הפנדל”.

מילאן חוזרת לנצח, ריינה טועה וגם מציל

ההופעה של לוקאס פאקטה: “פאקטה הוא שחקן נהדר, אבל יש לי עוד המון שחקנים מצוינים. הוא נתן הופעה טובה, החזיק אותנו בצורה טובה במרכז המגרש. גם ג'אקומו בונאבנטורה היה טוב מאוד. היינו צריכים אישיות על המגרש, והוא ענה בדיוק על זה. הוא העניק לנו איזון על המגרש ותרם רבות לניצחון”.

ההעדפה בעמדת החלוץ: “אני מאוד אוהב את קשישטוף פיונטק ורפאל ליאו, לכל אחד יש אופי שונה על המגרש. אני לא מעדיף אף אחד אחר, חשוב לשמור על כל השחקנים שלי בריאים ומרוצים. ליאו עלה מהספסל ונתן הופעה טובה”.

קשישטוף פיונטק ורפאל ליאו חוגגים (האתר הרשמי של מילאן)קשישטוף פיונטק ורפאל ליאו חוגגים (האתר הרשמי של מילאן)

הציפיות להמשך העונה: “אני מצפה שהקבוצה תשחק הרבה יותר טוב ותנצל את ההזדמנויות בצורה יותר מדויקת. אני ידעתי שהמשחק מול גנואה יהיה קשה אך עשינו תוצאה טובה”.