המחזור ה-25 בליגה האיטלקית ייפתח הערב (שישי, 21:30) עם משחק בודד בו מילאן תארח בסן סירו את אמפולי. המשחק, כמו כל משחקי הליגה האיטלקית, ישודר בערוץ ONE2 למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV.

הרוסונרי מגיעים למשחק אחרי שישה משחקים ברציפות ללא הפסד בכל המסגרות, דבר שסייע להם להגיע למקום הרביעי בטבלה ולשמור על פער סביר מאינטר שבמקום השלישי. המילאנזים ינסו להמשיך ולשמור על הבית בו לא הפסידו מאז חודש דצמבר 2018.

5 השערים היפים של המחזור ה-24 באיטליה

ג’אנרו גאטוסו, מאמן מילאן, אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: “אנחנו חייבים להתחיל להשתפר, אני מודאג כי זה לא יהיה משחק קל. ג’וספה לאצ’יני יודע להכין את הקבוצות שלו היטב למשחקים ואיתו אסור לשחק משחקים או לזלזל. יש לו שחקנים טובים ומערך הגנתי טוב, הוא שינה את התפיסה הטקטית. יש לפנינו שלושה משחקים בשמונה ימים, קשה לחשוב על יותר מדי דברים חוץ מהמשחק הזה”.

תפקוד של שחקניו: “סוסו ייעדר, אבל לוקאס פאקטה יכול לשחק בכל העמדות. אני נותן יחס מיוחד לאלו שפחות מקבלים דקות משחק, זו מילאן של כולם, לא רק של קשישטוף פיונטק או אדם אחד. כולנו חושבים על כל יום ביומו. האם באיטליה רצים יותר מבכל ליגה אחרת? יובנטוס לדעתי התרוצצה הרבה יותר מאתלטיקו מדריד במשחק אמש, אבל צ’ולו סימאונה גורם לך לשחק רע. לגבי התנועה של סימאונה לקהל, אני לא אגיב, אני האדם האחרון שיכול לשפוט בסיטואציה הזו ולדעתי יש לנו את אותו הדם”.

הדינמיקה בצוות הניהולי והמקצועי בקבוצה: “פאולו מלדיני וההנהלה לא תמיד מסכימים איתי על הכל, זה נכון ולעיתים זה קורה, אבל בסופו של יום יש בינינו הרבה כבוד. נתנו לי כאן המון כדי להתפתח, אין מה לחפש כאן שערוריות. אני לא צריך שילטפו אותי בכל פעם, כשמבקרים אותי בצורה קשה אני מנסה לקרוא את המעט שאפשר בתקשורת ופשוט לעשות את העבודה שלי”.

מהעבר השני, הקבוצה מטוסקנה תגיע למשחק אחרי הניצחון המרשים 0:3 במחזור החולף על ססואלו שסייע לה לברוח לפער של שלוש נקודות מהקו האדום וכן לקטוע רצף של ארבעה משחקים ללא ניצחון.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה