ב”טוטוספורט” האיטלקי טוענים היום (שלישי) כי ברצלונה ויובנטוס רוקמות טרייד במסגרתו ייקחו חלק לא פחות משישה שחקנים. שני המועדונים נמצאים ביחסים שוטפים בשבועות האחרונים כאשר הם מנסים להרכיב עסקה שתגרום לכל הצדדים להיות מרוצים והמטרה היא לא לערב כסף בעסקאות. 

הקטאלונים ואנשי הגברת הזקנה מודעים לקושי הכלכלי שיהיה בשנה הקרובה בעקבות מגפת הקורונה והמחיר שהיא תגבה, ולכן החליטו כי הדרך הנכונה עבורן להתחזק, תהיה על ידי העברת שחקנים מקבוצה לקבוצה בהתאם לצרכים.

הצורך המרכזי של ברצלונה הוא בקשר חדש בעקבות העונה הזו ומיראלם פיאניץ’ הוא זה שמבוקש כשהוא על פי דיווחים אחרים כבר סגר את תנאיו ל-4 שנים. בעבור הבוסני, יובה רוצה את ארתור הברזילאי. הביאנקונרי רוצים גם מגן ימני חדש וסימנו את נלסון סמדו, אך ברצלונה צריכה מגן ימני מחליף ולכן מבקשת את מתיאה דה שיליו. 

מיובה לבארסה? המיטב של פיאניץ'

בנוסף, אלופת ספרד מחפשת לעבות את מרכז ההגנה שלה ומוכנה להעביר את ז’אן-קלייר טודיבו שהיה מושאל לשאלקה 04 העונה, כאשר את הדרך ההפוכה יעשה דניאלה רוגאני האיטלקי שלא ממש מצא את מקומו ברוטציה של מאוריציו סארי. גם כריסטיאן רומרו השייך ליובנטוס ומושאל לגנואה, מוזכר במקרה שההעברה לא תכלול את רוגאני.