ביובנטוס ממשיכים להתכונן לעונה הבאה ועתידם של כמה מהכוכבים הגדולים של הקבוצה מתחיל להתבהר. באיטליה דיווחו היום (שני) כי שוער הגברת הזקנה וויצ’ך שצ’סני ימשיך בקבוצה בעונה הבאה. הפרסומים הגיעו על רקע ההתעניינות שהקבוצה הביעה תחילה בג’אנלואיג’י דונארומה.

האחרון היה קרוב להצטרפות, אלא שפ.ס.ז’ הציעה לו חוזה לחמש שנים עם משכורת של 10 מיליון אירו לעונה ומענק חתימה והביאנקונרי לא יוכלו לעמוד בתנאים האלה. ראשי המועדון הודיעו לפולני שימשיך כשוער הראשון, והוא אמר על כך: “יש לי יחסים מיוחדים עם אלגרי, הוא מעריך אותי כאדם וכשוער, לא ימכרו אותי ואני אשאר כאן במאה אחוז, סומכים עליי”. 

וויצ'ך שצ'סני (רויטרס)וויצ'ך שצ'סני (רויטרס)

בתוך כך, בצל הדיווחים על טרייד אפשרי בין כריסטיאנו רונאלדו למאורו איקרדי, ב’לה רפובליקה’ מדווחים שהגברת הזקנה לא מעוניינת בחילוף שכזה, אך זה לא אומר ש-CR7 לא יעזוב. שחקנים נוספים שעלולים לעזוב הם לאונרדו בונוצ’י ודיאן קולוסבסקי, שפביו פראטיצ’י מעוניין להביאם לטוטנהאם.

אגב בונוצ’י, הבלם האיטלקי ערך ראיון ב’טוטספורט’ המקומי וסיפר: "הרצון לרדת לשלבים האחרונים של התחרות קיים, ואז כדי להצליח אנחנו צריכים שילוב של דברים מאוד ספציפיים. יצאנו לדרך חדשה עם המאמן מנצ'יני וזה נראה לעין גם במשחק הידידות האחרון. ניצחו בכל משחקי ההכנה ואנחנו רוצים להילחם ולהיות מובילים בקרב 26 הנבחרות  שנמצאות כאן”.

בונוצ'י בטירוף (רויטרס)בונוצ'י בטירוף (רויטרס)

הבלם המשיך: "משחק פציחה ברומא יעזור לנו. נעשה כמיטב יכולתנו, ואז נראה לאן נגיע. "לא הייתה לנו ההזדמנות להשוות את עצמנו עם נבחרות ברמה גבוהה, אך בדרך זו פגשנו נבחרות עם רעיון משחק מאוד ספציפי, והן הוכיחו שהן יודעות לכפות את המשחק שלנו. זהו כרטיס ביקור טוב לאליפות”.

“אני רואה התלהבות, המאמן עשה עבודה נהדרת, גם הנשיא. אנחנו צריכים להיות עם רגליים על הקרקע. המחלוקות מונחות בצד וזה מאפשר לנו לעבוד ביתר קלות ראיתי שהשחקנים מאוד ממוקדים במטרה הלאומית ובאליפות אירופה”.

על המינוי של אלגרי ליובה: "זו הייתה הבחירה הנכונה. ברגע שפירלו הורד מהתפקיד, נכון היה לבחור מאמן עם ניסיון רב, שמכיר את יובנטוס ויעזור לנו להגיע למטרות שיובנטוס מציבה לעצמה כל שנה".

מילות סיכום? מסי בפרסומת חדשה ומרגשת