יובנטוס תפגוש הערב (רביעי, 21:45) את ססואולו למשחק חשוב במסגרת הליגה האיטלקית, כאשר היא מעוניינת להישאר במאבק על ליגת האלופות בעונה הבאה. כרגע, כריסטיאנו רונאלדו וחבריו במקום החמישי ומוכרחים לנצח את הירוקים-שחורים.

יובנטוס: ג’אנלואיג’י בופון, דנילו, מתייס דה ליכט, לאונרדו בונוצ’י, אלכס סנדרו, פדריקה קייזה, ארתור, אדריאן ראביו, דיאן קולוסבסקי, כריסטיאנו רונאלדו ופאולו דיבאלה.

בתוך כך, עתידו של אנדראה פירלו ביובנטוס ממשיך להעסיק את איטליה. אחרי דיווחים בנוגע לפרידה בין הצדדים, פורסם ב’גאזטה’ על ויכוח קולני שניהלו סגן נשיא הקבוצה פאבל נדבד והמנהל הספורטיבי פאביו פראטיצ’י במגרש חנייה, כאשר לשניים היו חילוקי דעות בנוגע להמשך דרכו של המאמן במועדון.

נדבד מצידו התראיין אמש ואמר: “פירלו ורונאלדו יישארו ביובנטוס”, אך בהנהלת הביאנקונרי לא שקט, כשאחרי ה-3:0 למילאן פראטיצ’י אמר לשחקן העבר וסגן הנשיא במגרש החנייה כי יש להיפרד מפירלו באופן מיידי ולמנות את עוזרו איגור טודור שיעמוד על הקווים עד סיום העונה.

יחד עם זאת, נדבד כאמור החזיק בדעה שונה, כאשר הוא בוחר לגבות את המאמן. גם פדריקו צ’רוביני, אחד מראשי יובנטוס, בעד השארת פירלו, והנשיא אנדראה אניילי גם כן מגבה את ההחלטה לסמוך על המאמן לקראת העונה הבאה בסרייה א’, שתהיה מאתגרת במיוחד.  

אנדראה פירלו עצמו דיבר במסיבת עיתונאים לקראת המשחק החשוב של הגברת הזקנה מול ססואולו הערב (רביעי, 21:45 בערוץ ONE2): “אנחנו עצבניים אחרי ה-3:0 למילאן, אנחנו נקודה מתחת למקום בליגת האלופות ויש עוד 3 משחקים, הכדורגל מלמד אותך שהכול יכול לקרות וצריכים להישאר חיוביים”.

אנדראה פירלו (רויטרס)אנדראה פירלו (רויטרס)

האיטלקי הוסיף: “מקווה שכולם יהיו כשירים, המטרה היא להוכיח שאנחנו ראויים לליגת האלופות, ועושים זאת רק דרך תוצאות. אנחנו מאוכזבים מההפסד למילאן אבל המטרה שלנו לא השתנתה. יש בי הרבה אנרגיה, אנחנו יובנטוס והתפקיד שלי זה לגרום לשחקנים לשחק ברמה הכי טובה שלהם”.

5 השערים היפים של המחזור ה-35 בלה ליגה