אחרי חמישה ניצחונות רצופים בכל המסגרות, אפשר להגיד בפה מלא שזלאטן הביא לשינוי שייחלו לו במילאן. הרוסונרי אמנם ניזקקו להארכה אחרי 2:2 בתום 90 דקות מול טורינו ברבע גמר הגביע האיטלקי, אך שני שערים מהירים בתחילת החצי השני של הארכה, אחד מהם של השבדי, קבעו 2:4 בסיום ומפגש פיקטני במיוחד בחצי הגמר, מול האלופה –יובנטוס.

עוד לפני המשחק, בסן סירו ערכו מחווה מרגשת לקובי בראיינט, כאשר הקרינו על מסך ענק סרטון מרגש של אגדת הכדורסל שנהרג השבוע בתאונת מסוק כשכמו כן, שחקני המארחת ענדו סרטים שחורים על זרועותיהם לזיכרו. 

במעבר חד למשחק עצמו, הפעם איברהימוביץ’ דווקא לא פתח ב-11 של סטפנו פיולי כשלעומתו, מי ששוב קיבל את הקרדיט לאור כושרו המצוין בתקופה האחרונה היה אנטה רביץ’, שסידר לג’אקומו בונאבנטורה את הראשון בדקה ה-12. 24 דקות לאחר מכן, הגיע התגובה של האורחת, שהגיעה להתמודדות אחרי המפלה הגדולה ב-7:0 המשפיל במשחק הליגה לאטאלנטה, אחרי סיומת מצוינת של ברמר (34), שהשלים צמד בדקה ה-71 וקבע מהפך מרשים ומפתיע עבור השוורים.

5 השערים היפים של המחזור ה-21 באיטליה

אלא שאיש המשחק של מילאן היה ללא ספק הקאן. הקיצוני הטורקי כפה הארכה בדקה ה-91, ובדקה ה-106 הרגיע את היציעים בסן סירו עם שער נוסף שהחזיר את היתרון לרוסונרי. שתי דקות לאחר מכן, גם זלאטן הצטרף לחגיגה, אחרי שניצל בישול של רפאל ליאו וירה טיל לפינה הקרובה, במה שהיה שערו השני בסך הכול של הענק השבדי מאז הצטרף לקבוצה בחלון ההעברות הנוכחי.