הליגה האיטלקית, שאופיינה בעבר בעיקר בכדורגל הגנתי ומבוקר, עוברת מהפך בשנים האחרונות והפכה להיות אחת מהליגות המלהיבות ביותר באירופה. הערב (חמישי) קיבלו הוכחה נוספת לכך, כאשר לאציו ואודינזה נפרדו ב-4:4 בתום משחק אדיר, בעוד טורינו ואמפולי נפרדו ב-2:2 רב אירועים.

לאציו – אודינזה 4:4

משחק ענק באולימפיקו. האורחים פתחו נהדר ועלו ליתרון כפול מצמד של של בטו. צ’ירו אימובילה החזיר את הנשרים למשחק עם שער מצמק, אך שער של אנחל מולינה על סף סיום המחצית הראשונה החזיר את אודינזה ליתרון שני שערים. לאציו פתחה את המחצית השנייה בטירוף עם שערים מהירים של פדרו ומילנקוביץ’ סאביץ’ שקבעו שוויון, אולם דקה אחת בלבד אחרי השער, פטריק הורחק בצהוב שני ועצר את המומנטום של הנשרים. 12 דקות לאחר מכן, מולינה ספג גם כרטיס אדום והותיר גם את אודינזה גם כן בעשרה שחקנים.

דרמה הגדול התרחשה בדקה ה-79. פרנצ’סקו אצ’רבי כבש לזכות לאציו, שופטי המסך קראו לשופט לצפות במהלך פעם נוספת, אך אחרי צפייה חוזרת הוא החליט להשאיר את החלטתו ולאשר את השער של לאציו, מהפך בעיר הנצח. פיצ’יניני הוסיף 7 דקות, לאציו ניסתה להרוג את השעון ושילמה על כך בגדול. טולוגי ארסלן כבש בדקה ה-99 את שער השוויון וחתם את תוצאת המשחק המטורף הזה. בדקה ה-100 וואלאס עוד הספיק להפוך למורחק השלישי מכר הדשא. המשחק שודר בערוץ ONE2 למנויי YES ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

4:4 ושלושה אדומים בין אודינזה ללאציו!

אמפולי – טורינו 2:2

האורחים מצפון איטליה פתחו נהדר ועלו ליתרון כבר בדקה ה-10 משער של תומאסו פובגה. כעבור חמש דקות בלבד, מרקו פיאצה הכפיל את היתרון של טורינו, אך וילפריד סינגו ספג כרטיס אדום בדקה ה-32 והותיר את קבוצתו ב-10 שחקנים.

אמפולי הגיבה מיד ובדקה ה-34 סימונה רומאניולי צימק את התוצאה. המארחים לחצו ובדקה ה-74 אנדראה לה מניטה השווה וקבע את תוצאת המשחק. אמפולי נותרה במקום ה-11 עם 20 נקודות, טורינו ירדה לקום ה-13, אך היא רחוקה שבע נקודות מהקו האדום.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל