מאבק האליפות באיטליה מגיע לנקודת רתיחה. לאחר שאינטר ניצחה 1:3 את ספציה ועלתה באופן זמני לפסגת הסרייה א’, הגיעה היריבה העירונית מילאן ועם 0:2 יקר על גנואה, כבשה מחדש את המקום הראשון. הפער בפסגה בין שתי היריבות הגדולות עומד על שתי נקודות בלבד עם משחק עודף למילאן, כאשר גם נאפולי עדיין חזק במרוץ. נראה שבארץ המגף מרוצים מאוד מהמאבק הצמוד והדרמטי בין הרוסונרי לנראזורי, שזכו לשבחים בכותרות העיתונים המקומיים הבוקר (שבת).

ב’טוטו ספורט’ נכתב בכותרת הראשית: “ספרינט לסקודטו בסטייל מילאנזי”, כאשר ב’גזאטה’ נכתב: “נתראה בשלישי”, אז ייערך משחק הגומלין בחצי גמר הגביע האיטלקי בין שתי המילאנזיות. המשחק הראשון נגמר כזכור ב-0:0. ב’קוריירו דלו ספורט’ התייחסו גם למאבק הצמוד על התואר כשבכותרת נכתב: “על מפתן הדלת”, עם רמיזה לכך שהקרב הגדול בקרוב יגיע לסיום דרמטי. 

מי שנראה שחזר לכושר ברגעי האמת של אינטר הוא לאוטרו מרטינס, שאמנם פתח חלש מאוד את העונה אך נכנס בשלבים המכריעים שלה לקצב וכיכב עם שער ובישול מול ספציה. הארגנטינאי ענה בסיום המשחק לביקורות המופנות כלפיו כשאמר: “התכוננו למשחק בצורה טובה ולקחנו הביתה שלוש נקודות יקרות. תמיד הייתי רגוע, אני עובד עבור הקבוצה וכדי לעזור לחברים שלי. אני מתרכז בעבודה שלי ולא מקשיב לכל מה שמדברים. אני חושב על המשפחה שלי, אלו שאוהבים אותי ועל אינטר. יש עוד דרך ארוכה, אבל אנחנו שולטים על הגורל שלנו”.

לאוטרו מרטינס חוגג (רויטרס)לאוטרו מרטינס חוגג (רויטרס)

בינתיים, בגזרת מילאן לוהט לא רק בכל הנוגע למרוץ אחר הסקודטו. כזכור, הרוסונרי בשיחות מתקדמות עם קבוצת 'אינבסטקורפ' שמוכנה לשלם מיליארד אירו עבור רכישת המועדון וכעת אגדת מילאן והמנהל הטכני של הקבוצה, פאולו מלדיני סיפק התייחסות ראשונה שלו לנושא: “אני יודע מעט אבל זה נורמלי שתהיה מכירה בעתיד של מילאן. אני לא יודע מתי יקרה הרגע הזה. בכל אופן, אני חושב שזה האינטרס של כולם לזכות באליפות הזאת”. 

חזרה למקום הראשון: מילאן עם ניצחון חשוב
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה