עונה לא פשוט בכלל עוברת על לאוטרו מרטינס. הארגנטינאי שסומן כשחקן המרכזי ביותר של אינטר והפך למוציא לפועל העיקרי בהתקפה אחרי עזיבתו של רומלו לוקאקו, מתקשה לשחזר את היכולת שהביא את אינטר לשפר לו את החוזה בשישה מיליון אירו ולהחתימו עד 2026.

ה’שור’ הארגנטינאי לא מצא את הרשת מאז 12 בינואר והביקורת באיטליה גוברות. “לאוטרו היה השחקן הכי חלש של אינטר וזה לא מפתיע”, נכתב ב’גזאטה דלו ספורט’ אחרי הדרבי האחרון נגד מילאן. מרטינס אמנם כבש העונה עד כה 11 שערים בליגה, אך שער השדה האחרון שלו הגיע בדצמבר ובליגת האלופות העונה לא היה מעורב באף שער או בישול.

אך אולי הבעיה עם הארגנטינאי היא הציפייה הגבוהה ממנו. בעונה שעברה ברצלונה לחצה לצרף את החלוץ, שאף טען כי שוחח עם ליאו מסי בנושא. אינטר מצידה הצמידה לחלוץ בן ה-24 תג מחיר של 111 מיליון אירו, ששם אותו בשורה הראשונה של הכדורגלנים הטובים בעולם. מאז, השחקן שגדל בראסינג מתקשה לעמוד בציפיות הגבוהות ולהצדיק את המחיר אותו דרשו הנראזורי.

עונה מאכזבת. מרטינס (רויטרס)עונה מאכזבת. מרטינס (רויטרס)

ייתכן כי עזיבתם של אנטוניו קונטה, רומלו לוקאקו ואשרף חכימי השפיעו על היכולת של החלוץ, שבהחלט חווה ירידה מהעונה שעברה. הבצורת שלו השפיעה ישירות גם על האלופה, שבעצמה לא מצאה את הרשת במשך 403 דקות רצופות.

לאוטרו סופר כבר 11 משחקים רצופים ללא שער בצ’מפיונס (כולל העונה שעברה), שמונה בליגה וארבעה בגביע, כך שגם מחירו במגמת צניחה. כך או כך, אינטר תהיה חייבת שהחלוץ יחזור להפגין את היכולת שאפיינה אותו על מנת ולזכות פעם נוספת בסקודטו.

שרק סתם: השופט שהמציא עבירה של קסייה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה