ביום ראשון ב-21:45 אלופת איטליה, אינטר, תארח את יובנטוס לדרבי ד’איטליה, המשחק הגדול ביותר של הכדורגל האיטלקי כאשר שתי הקבוצות רואות כבר עכשיו, אחרי שמונה מחזורים, את צמרת הסרייה א’ מעט רחוקה משתיהן. זה יהיה משחק קריטי עבור השאיפות של שני המועדונים שיוכלו להגיע לראש שקט לפחות בכל הנוגע לשני הכוכבים הגדולים של שתי הקבוצות – הארגנטינאים לאוטרו מרטינס ופאולו דיבאלה. 

על פי פבריציו רומאנו, אשף ההעברות של הכדורגל האירופי, לאוטרו ודיבאלה סיכמו על חוזים חדשים לחמש שנים וההכרזות הרשמיות הן רק עניין של זמן וצפויות בקרוב מאוד, אולי אף לפני המשחק בין הקבוצות. מהצד של מרטינס, החוזה יהיה ללא סעיף שחרור. בכל הנוגע לחברו מיובה, מדובר בסיכום שהגיע אחרי שנה ארוכה מאוד של משא ומתן שידעה עליות וירידות אך אין ספק שהחזרה של מקס אלגרי אל הקווים, שינתה את התמונה גם מהצד של השחקן עצמו. אגב בכל הנוגע לאחרון, הוא לא צפוי לשחק בחודש הקרוב בשל פציעה וייעדר מהמשחק כמובן. 

יובנטוס חוגגת ניצחון על מורניו ורומא

בכל הנוגע למשחק בין היריבות, נאפולי כרגע מסתכלת עליהן מלמעלה עם שמונה ניצחונות בשמונת מחזורי הפתיחה. למילאן יש 22 נקודות, שתיים פחות מהמוליכה, וגם היא טרם הפסידה העונה משחק באיטליה. בניגוד לשתיים האלה, אינטר עם 17 נקודות ואחרי שהפסידה ללאציו בסוף השבוע האחרון, בעוד הגברת הזקנה אומנם מתאוששת מפתיחה רעה, אך יש במאזנה 14 נקודות בלבד והיא במקום השביעי. אם תפסיד בדרבי ד’איטליה, קשה מאוד לראות כיצד תהיה חלק ממאבק האליפות העונה. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל