בעוד ברחבי איטליה חוגגים את העלייה לגמר יורו 2020, באינטר החלו לעלות קצב בהכנות לקראת העונה הבאה והציגו היום (רביעי) את מאמנה החדש של הקבוצה סימונה אינזאגי. הנראזורי שזכו באליפות ראשונה לאחר 11 שנים נפרדו מאמנם בעונה החולפת, אנטוניו קונטה, בעקבות קשיים כלכליים ורצון הנהלה למכור מספר שחקנים בכירים. 

סימונה אינזאגי (רויטרס)סימונה אינזאגי (רויטרס)

במסיבת העיתונאים לקראת העונה החדש נשאל אינזאגי על המטרות לעונה החדשה והתמודדות עם הבעיות הפיננסיות. מאמנה החדש של הנראזורי הציב מטרות לעונה הקרובה: “אנחנו אינטר ונעשה הכל על מנת לזכות שוב באליפות”, עוד הוסיף המאמן: “אנחנו רוצים להצליח יותר בליגת האלופות ולהעפיל לשלב שמינית הגמר”.

המועדון המילאנזי נמצא במצב כלכלי לא פשוט ונאלץ למכור את אשרף חכימי, מגנה המצטיין של הקבוצה בעונה החולפת, תמורות 71 מיליון יורו. “ידעתי שחכימי עומד להימכר”, סיפר אינזאגי, “אני מדבר עם ההנהלה מידי יום והובטח לי כי תהיה לנו קבוצה תחרותית”, הוסיף המאמן. כאשר נשאל איזה שחקנים עשויים להגיע בחלון העברות הקרוב השיב:” ננסה לצרף שחקנים חדשים, מגנים מאוד חשובים עבורי וננסה לפעול על פי זה”.

אשרף חכימי חוגג (רויטרס)אשרף חכימי חוגג (רויטרס)

אינזאגי נשאל גם על מצבו של כוכב נבחרת דנמרק ושחקן הקבוצה, כריסטיאן אריקסן. עתידו של הקשר, שכזכור התמוטט על כר הדשא במשחקה הראשון של נבחרתו, לא ברור כרגע. על פי החוקים באיטליה לא ברור כלל אם אריקסן יורשה לשחק היות ועבר ניתוח להשתלת קוצב לב. “דיברתי עם אריקסן לפני היורו, לא אחרי. לאריקסן יש זמן לחזור, אנחנו מחכים לו בזרועות פתוחות”, שיתף המאמן.

שחקני אינטר חוגגים עם כריסטיאן אריקסן (רויטרס)שחקני אינטר חוגגים עם כריסטיאן אריקסן (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל