אחרי שתמה לה פגרת הנבחרות, המחזור השלישי בליגה האיטלקית יימשך היום (ראשון, 13:30) עם האלופה אינטר, שמקווה להמשיך במאזן המושלם אחרי פתיחת העונה הנהדרת כשהיא תתארח אצל סמפדוריה. משחקי הליגה האיטלקית משודרים בערוץ ONE2 למנויי HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

הקבוצה של סימונה אינזאגי אמנם עברה מיני-מהפכה בקיץ עם עזיבתו של אנטוניו קונטה והפרידה מרומלו לוקאקו ואשרף חכימי, אף פתחה בצורה נהדרת את העונה החדשה עם 0:4 על גנואה ו-1:3 על ורונה במחזור שלפני הפגרה. הנראזורי יפגשו את סמפדוריה שרשמה תיקו והפסד בשני המחזורים הראשונים ועדיין לא כבשה.

הרכב אינטר למשחק: סמי הנדנוביץ’, מילאן שקריניאר, פדריקו דימרקו, סטפן דה פריי, מתאו דרמיאן, איבן פרישיץ’, מרצלו ברוזוביץ’, ניקולו בארלה, הקאן צ’להאנולו, לאוטרו מרטינס ואדין דז’קו. 

יובנטוס מתרסקת, נאפולי חוגגת מהפך גדול

אחרי המשחק, באינטר יתכוננו למפגש הענקיות מול ריאל מדריד ביום רביעי במסגרת המחזור הראשון של ליגת האלופות. אינזאגי התייחס לכך בין היתר: “זה יהיה משחק גדול ואנחנו תמיד אוהבים מפגשים מהסוג הזה. כרגע אנחנו מרוכזים בסמפדוריה ורוצים להמשיך בכושר שלנו”.

גם בקרב האוהדים של אינטר ישנה בהלה גדולה לקראת הבלאנקוס – כאשר כמעט 30 אלף כרטיסים כבר נמכרו למפגש הביתי מתוך 35 אלף שיצאו למכירה. במועדון קיבלו מהרשויות אישור לפתוח יציע נוסף, כאשר באיטליה ישנה כניסה של 50 אחוז מתכולת האצטדיון וסן סירו מכיל 80 אלף מושבים.

בחזרה למשחק מול סמפדוריה. השחקן שזוכה למרבית השבחים בתקופה האחרונה הוא הקאן צ’להאנולו, שהגיע הקיץ מהיריבה העירונית מילאן והשתלב בצורה טובה. הטורקי עם שער ובישול עד כה, אך באיטליה מסמנים את החשיבות הרבה שלו מעבר לכך: “מביא לאינטר רוח רעננה, זה מה שהיא הייתה צריכה בעידן החדש שלה עם אינזאגי, הוא בדיוק מה שהיה צריך. מה שלא עבד במילאן עם הקהל, מצליח באינטר בשלב הזה”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל