העיר מילאנו תעצור את נשימה הערב (ראשון, 21:45, שידור חי בערוץ ONE2) כאשר מילאן ואינטר יפגשו בדרבי הגדול. הרוסונרי מגיעים למפגש כשהם במקום השני עם 31 נקודות, שווה למוליכה, נאפולי. הנראזורי נמצאים במקום השלישי עם 7 נקודות פחות מיריבתם המרה.

הרכב מילאן: סיפריאן טאטארושאנו,  דוידה קלאבריה, סימון קאר, פקאיו טומורי, באלו טורה, פרנק קסייה, סנדרו טונאלי, ראדה קרוניץ’, ברהים דיאס, רפאל ליאו וזלאטן איברהימוביץ’.

הרכב אינטר: סמיר הנדנוביץ’, מילאן שקריניאר, סטפן דה פריי, דניאלה בסטוני, מתיאו דרמיאן, ניקולו בארלה, מרצלו ברוזוביץ’, הקאן צ’להאנולו, איבן פרישיץ’, אדין דז’קו ולאוטרו מרטינס.

מאמן מילאן, סטפנו פיולי, אמר לקראת המשחק: “הקבוצה נמצאת במצב פיזי ומנטלי טוב לקראת הדרבי. כל משחק אנחנו רוצים לנצח. העונה רק התחילה ככה ששום תוצאה לא תקבע יותר מידי, אבל זה משחק מאוד חשוב עבורנו ועבור האוהדים שלנו”.

סטפאנו פיולי (רויטרס)סטפאנו פיולי (רויטרס)

פיולי החמיא גם ליריבה שלו: “אינטר היא הפייבוריטית לזכות בסקודטו מכיוון שהיא זכתה בעונה שעברה והם יודעים מה דרוש על מנת לזכות בתואר. זו קבוצה חזקה מאוד טקטית ופיזית. אני מצפה למשחק בין שתי התקפות מעולות, תהיה חשיבות מאוד גדולה למשחק ההגנה”.

מאמן אינטר, סימאונה אינזאגי, דיבר גם כן לקראת המשחק: “זה הדרבי המילאנזי הראשון שלי. היה לי זכות לקחת חלק כשחקן וכמאמן בהרבה דרבים. לא היה לנו הרבה זמן להתכונן למשחק, אבל ראיתי על העיניים של השחקנים שלי שהם מאמינים ודרוכים לקראת המשחק. כולנו מבינים מה דרבי אומר עבור האוהדים שלנו”.

סימונה אינזאגי (רויטרס)סימונה אינזאגי (רויטרס)

על המצב בטבלה אמר המאמן: “אנחנו במרחק 7 נקודות מהיריבה ואנחנו רוצים לסגור את הפער מחר. נשארו לנו 27 משחקים בליגה ככה שיש הרבה נקודות ושום דבר לא יהיה גמור, אבל המשחק מחר הוא קריטי להיצמד למובילות בטבלה”.

חמשת השערים היפים במחזור ה-11 באיטליה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה