לאציו רשמה אתמול (שבת) ניצחון 1:3 גדול על אינטר אחרי מהפך. מי שלקח צעד קדימה את חגיגות הניצחון היה לואיס פיליפה, שחקן הנשרים, שזינק עם שריקת הסיום על גבו של חואקין קוראה, חלוצה הארגנטינאי של האלופה, ששיחק בעונות האחרונות במדים התכולים. קוראה פחות אהב את הרעיון, כמו גם השופט ששלף כרטיס אדום לעברו של בלם לאציו.

לואיס פיליפה לקח בצורה קשה את הכרטיס האדום ופרץ בבכי בניסיונותיו להסביר לשופט כי זו הייתה הלצה ותו לא. לצערו הוא יחמיץ את המשחק הבא ולמאוריציו סארי ישנה בעיה קשה בעמדת הבלמים, כשגם פרנצ’סקו אצ’רבי סוחב הרחקה. אותה חגיגה מוגזמת גם גרמה לתגרה לא קטנה בין שחקני הקבוצות לאחר ההתמודדות.

חצוף? קפץ על חברו שעבר לאינטר וקיבל אדום

לאחר סיום המשחק והאירועים שנלוו לו פרסם לואיס פיליפה הסבר לאירוע בו קפץ על כתפי קוראה, אותו הוא מכנה “טוקו”, ברשתות החברתיות בו כתב: “אני רוצה להגיב על האירועים השליליים שהתרחשו היום, בסוף המשחק. ראשית כל, אני רוצה להבהיר שיש לי כבוד גדול לאינטר ולכל מועדון אחר. כולנו מקצוענים שעובדים כדי להשיג את מטרותינו ולעולם לא נפעל בחוסר כבוד כלפי שחקן אחר. בסוף המשחק קפצתי על כתפיו של טוקו כי הוא אחד מהחברים הטובים ביותר שהכדורגל נתן לי”.

“המשפחות שלנו מיודדות ותמיד היינו מאוד קרובים. אז מה שרציתי יותר מכל היה לחבק אותו ולצחוק על התוצאה, ככל שהחברות בינינו מאפשרת את זה, אבל התרגשתי יותר מדי. אולי, במבט לאחור, זה לא היה המקום והזמן הנכון. אני מתנצל בפני כל מי שנפגע ואני מבהיר שלא ניסיתי, בשום צורה, להפגין חוסר כבוד כלפיו, כלפי ספורטאים אחרים וכלפי אינטר ואוהדיה הנלהבים. זה היה מעשה תמים על-ידי אדם שאוהב מאוד את טוקו!! אוהב אותך אח”, הוסיף.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל