עזיבת שחקני המפתח? עומס משחקים? באינטר הוכיחו גם אמש (שבת) עד כמה הסגל עמוק והכישרון גדול, כאשר אלופת איטליה הביסה ללא תנאי 1:6 את בולוניה במסגרת המחזור הרביעי והמשיכה להתבסס בצמרת הגבוהה ולהלחיץ את יריבותיה לתואר. משחקי הליגה האיטלקית משודרים בערוץ ONE2 למנויי HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

בבוקר שאחרי כמובן שבארץ המגף החמיאו לנראזורי: “אינטר אקספרס”, “מפגן כוח”, “זו הייתה חגיגה של כדורגל מהפנט”, היו חלק מהכותרות שפוזרו לקבוצה ומי שסחטו את המחמאות הם לאוטרו מרטינס (“מנהיג אמיתי”), דנזל דומפריס ואדין דז’קו (“נכנסו לקבוצה בתיאום מושלם”).

חגיגת שערים של אינטר שמפרקת את בולוניה

עוד הוסיפו בתקשורת האיטלקית: “בלי לוקאקו? בלי קונטה? בלי בעיה. אינטר של אינזאגי התקפית, חזקה ויודעת מה היא רוצה. זה נראה אפילו טוב יותר מהשנה שעברה. זה היה ניצחון קליל על קבוצה שפתחה את העונה בצורה טובה ולא מרבה לספוג הרבה שערים. תצוגת תכלית”.

אינטר הגיעה כבר ל-23 משחקי בית בהם היא כובשת, משחק אחד פחות מהשיא שלהם שמחזיק כבר 71 שנה ועשוי להישבר במשחק הבא. כמו כן, היה זה משחק בית שלישי ברציפות בו הנראזורי כובשים לפחות רביעייה.

שחקני אינטר מרוצים (רויטרס)שחקני אינטר מרוצים (רויטרס)

מאמן הקבוצה, סימונה אינזאגי, אמר לאחר המשחק: “חששתי מהמשחק הזה, כי אחרי ריאל מדריד ששם לא הצלחנו לתרגם את המצבים שלנו, הייתה דאגה. בירכתי את הבחורים על המשחק מול ריאל, אבל אמרתי להם שאי אפשר לאבד כל כך הרבה הזדמנויות, והם הקשיבו. לפעמים אתה יכול לאיים 18 פעמים על השער כמו מול ריאל ולא להבקיע, ולפעמים זה הולך יותר בקלות. לאוטרו? ידעתי שהוא טוב, אבל כשאני עובד איתו אני מבין עד כמה”.

דומפריס שהגיע מפ.ס.וו איינדהובן סומן בעיניי רבים כאיש המשחק ובלט גם בתקשורת האיטלקית, שם ציינו שמדובר בכוכב של הערב בסן סירו. הוא עצמו סיפר: “אני שמח מאוד, אני יודע מה מצפים ממני, רוצים שאשחק יותר התקפי ואני מנסה לעשות זאת. זו גאווה גדולה להיות כאן, האוהדים נפלאים. השפה? למדתי כמה מילים, זה משתפר”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל