אחרי שני משחקים רעים, אינטר התאוששה עם שני ניצחונות ויחס שערים של 1:7 ועל מנת לשמור על המקום השני, ואולי לעשות עוד צעד קטן לעבר יובנטוס (פער 6, חמישה מחזורים לסוף העונה), הנראזורי יצטרכו לחלוף היום (ראשון) ב-22:45 על פני רומא הלוהטת בקרב מסקרן במיוחד. המשחק, כמו כל משחקי הליגה האיטלקית, ישודר בערוץ ONE2 למנויי yes ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

למה לוהטת? אחרי שלושה הפסדים רצופים, הזאבים, שנמצאים במקום ה-5 עם 57 נקודות אחרי 33 מחזורים, יגיעו באמתחתם עם רצף נאה של שלושה ניצחונות וכמובן שהם מעוניינים לשמור על הפער מנאפולי השישית (53 נקודות) על מנת להבטיח את המקום בשלב הבתים של הליגה האירופית בעונה הבאה.

זלאטן הגיע ל-100 הופעות במילאן

אנטוניו קונטה אמר לקראת המפגש באולימפיקו: “רומא זו בהחלט קבוצה חזקה עם כלים איכותיים, צוות מקצועי מצוין ומאמן טוב. אנחנו מצדנו ננסה להביא במקסימום מוכנות, למרות שלא היו לנו הרבה ימים להתכונן. אני מתחיל לראות את המשחק שרציתי שנציג, וגם השחקנים מתחילים להבין זאת”.

“רומא שינתה את שיטת המשחק שלה ועברה לשחק עם שלושה בהגנה, ושני קשרים מאחורי דז’קו. יש להם קישור חזק ובכל אופן, גם להם נשארו מטרות למחזורים האחרונים שנותרו ולכן נצטרך לשחק בתבונה ולהיות זהירים”, סיכם המאמן, שיקווה לנצח ולשמוע בשורות חיוביות מהמפגש של האלופה מול לאציו, אך בראש ובראשונה לשמור על המקום השני שם יש לו מאבק מעניין מול אטאלנטה ולאציו.