אחרי שרשמה שלושה ניצחונות רצופים, יובנטוס תחזור מחר (ראשון, 21:45, שידור חי בערוץ ONE2) לליגה כשתארח המסגרת המחזור השמיני לקרב לוהט את רומא של ז’וזה מוריניו, שפתחה את העונה בצורה מצוינת.

יובנטוס צפויה להתמודד עם אותה הבעיה שהייתה לה בפגרת הנבחרות הקודמת –השחקנים הדרום אמריקאים – אלכס סנדרו, דנילו, חואן קוודראדו ורודריגו בנטאנקור, שסיימו את הפגרה שלהם רק ביום שישי ועדיין לא ברור אם ייקחו חלק בהתמודדות. “אין טעם להתווכח עם לוח השנה” אמר מאמן הקבוצה, מסימיליאנו אלגרי על הסוגייה, “השחקנים יהיו חייבים להתמודד עם זה ברוגע, כשיש בעיות צריך למצוא פתרונות”.

אלגרי המשיך: “זה משחק חשוב, יש לנו שבעה משחקים עד הפגרה שבהם אנחנו חייבים לאסוף כמה שיותר נקודות כדי לעלות במעלה הטבלה. רומא מצוינת מבחינה טכנית ופיזית, אנחנו צריכים להיערך היטב. היום אראה את כל הקבוצה ואחליט מה לעשות. אחליט על ההרכב בסמוך למשחק, אני צריך לראות באיזה כושר כולם”.

שחקני יובנטוס מודים לקהל (רויטרס)שחקני יובנטוס מודים לקהל (רויטרס)

המאמן יצטרך להסתדר ללא פאולו דיבאלה שנפצע לפני הפגרה, כשגם אלברו מוראטה בספק: “מוראטה יתאמן איתנו היום, אבל זה תלוי בסיכון שאנחנו ניקח איתו. דיבאלה לא ישחק. הוא רחוק מאוד בהתאוששות ממוראטה. אני מאמין שייקח לו שבוע – עשרה ימים כדי עד שיחזור”.

אלגרי יחסר גם את אדריאן ראביו שנדבק בקורונה: “אני מאוד מצטער על זה שהוא לא יהיה כשיר לשחק כי הוא משחק טוב לאחרונה ומשתפר. זה אומר שהוא ינוח ויהיה כשיר למשחקים הבאים. 

העלאת כמות הקהל ל-75 אחוזים מתפוסת האצטדיון: “זה חייב לדחוף אותנו, אני מאוד שמח. מוריניו? הוא ווינר, יש לנו מערכת יחסים שמבוססת על כבוד. זה לא קרב ביני לבינו ואני שמח לראות אותו שוב. הליגה האיטלקית הרוויחה מאמן עם ערך רב, אני בטוח שהוא יוסיף המון גם לרומא”.

אספרסו המיטב: הרגעים הגדולים מהסרייה א'