לא הרבה שחקנים בעולם הכדורגל אמיצים מספיק כדי לפתוח חזית עם זלאטן איברהימוביץ’, אבל הקאן צ’להאנולו כנראה עשוי מחומר אחר. בראיון ל-’Tivibu Sport’, קשר אינטר ששיתף פעולה עם השבדי במילאן לפני שנתיים התייחס להבדלים בין הקבוצות וגם סיפק מספר ציטוטים מעניינים על החלוץ הוותיק.

“הוא בן אדם בן 40, אני לא הייתי מתנהג כמוהו בגיל הזה, הוא לא בן 18”, אמר צ’להאנולו, שהמשיך לחמם: “הוא תמיד אוהב להיות במרכז העניינים, הוא בכלל לא תרם לסקודטו של מילאן, הוא בקושי שיחק. הוא עושה הכול כדי לזכות בתשומת הלב של האוהדים ולא אכפת לו מה הוא אומר”.

הקשר הוסיף: “פעמים רבות כשהיינו במילאן זלאטן היה מציע לי לצאת, כיבדתי אותו כי הוא תמיד היה אדם כזה. הוא גם כתב עליי דברים בספר שלו, שהוא היה חייב לכתוב אותם עליי, אחרת הספר היה ריק. אני לא עונה לו, עדיף לא לענות”. הציטוטים של צ’להאנולו על השבדי הגיעו כאשר נשאל על כך שבמהלך חגיגות האליפות של מילאן, זלאטן ביקש מהאוהדים: “שלחו הודעה להקאן”.

יסגרו חשבון בעונה הבאה? הקאן צ'להאנולו וזלאטן איברהימוביץ' (רויטרס)יסגרו חשבון בעונה הבאה? הקאן צ'להאנולו וזלאטן איברהימוביץ' (רויטרס)

לגבי ההבדלים בין הקבוצות טען צ’להאנולו: “היה מאוד קשה להתרגל לקבוצה חדשה, אבל עבדתי קשה. הגעתי לאלופת איטליה וזו הייתה הזדמנות גדולה עבורי. לרוע המזל לא זכינו והקבוצה הקודמת שלי זכתה. מישהו טען שזאת הייתה אשמתי. המטרה שלנו בעונה הבאה היא לזכות, יגיעו שחקנים נהדרים. אני חושב שכן תרמתי ואני שמח באינטר, במילאן לא צעקו בשמי וכאן נראה שאוהבים אותי. אינטר קבוצה חזקה יותר”.

האתגר הגדול שמציבה חזרת לוקאקו לאינטר
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה