בזמן שיובנטוס מדשדשת לה מאחור, הצמרת בליגה האיטלקית רותחת מתמיד ומתפתחת לה יריבות מרובעת ששנים לא ראינו כמותה בדרייה א’. אמש (רביעי) מילאן גברה 0:3 על גנואה, האלופה אינטר ניצחה 0:2 את ספציה ואילו נאפולי סיימה ב-2:2 דרמטי מול ססואולו מה שפתח לגמרי את הצמרת.

כעת, נאפולי ממוקמת ראשונה עם 36 נקודות, מילאן שנייה עם 35 נקודות, אינטר שלישית עם 34 נקודות ואטאלנטה רביעית עם 31 נקודות. אם כל הטוב הזה לא מספיק, ביום שבת ייפגשו נאפולי ואטאלנטה לקרב מרתק במיוחד.

לא נגמר: זלאטן כובש בבעיטה חופשית מושלמת

בינתיים, זלאטן איברהימוביץ’ דיבר לאחר המשחק של מילאן בו כבש שער בבעיטה חופשית מושלמת והכריז: “אני שמח בשביל האוהדים, במשך כל כך הרבה שנים הם לא נהנו כמו שהם נהנים עכשיו. אני רוצה לשמח אותם, אבל אם לא נזכה באליפות לא עשינו כלום”.

החלוץ האגדי דיבר על מאמנו לקבוצה ושפך אור על עתידו: “אני שמח בשביל פיולי, מגיע לו לשמוח. אם הוא מחדש את חוזהו במועדון, גם אני מחדש. הוא עושה עבודה נהדרת. לפני המשחק כבר דיברנו והחלטנו כמה אני אשחק”.

זלאטן איברהימוביץ' חוגג (רויטרס)זלאטן איברהימוביץ' חוגג (רויטרס)

נאפולי אמנם מובילה כעת במרוץ, אך המצב אצלה מדאיג במיוחד. בזמן שוויקטור אוסימהן נפצע וייעדר לתקופה של כשלושה חודשים, קאלידו קוליבאלי נפצע גם הוא בתיקו מול ססואולו ועשוי להיעדר כשלושה שבועות כשגם פביאן רואיס נפצע ולורנצו אינסינייה הוחלף בהפסקה.

נאפולי מאבדת יתרון כפול, הפער רק נקודה

המאמן לוצי’אנו ספאלטי דיבר על מכת הפציעות של קבוצתו: “אני מצטער כי התכוונתי להחליף את רואיס שתי דקות לפני שנפצע, הוא ביקש ממני להמשיך עוד שתי דקות ובשתי הדקות הללו הוא נפצע. אינסינייה נפגע בשוק והחלטתי לא לסכן אותנו. אבל אני לא מודאג וסומך על הצוות הרפואי הטוב שעומד לרשותנו”.

לוצ'יאנו ספאלטי (רויטרס)לוצ'יאנו ספאלטי (רויטרס)

מאמנה של אינטר, סימונה אינזאגי, היה אופטימי בסיום הניצחון על ספציה: “זה היה משחק חשוב, ניגשנו אליו בצורה הנכונה. הצגנו הופעה סולידית ובשבת מצפה לנו עוד משחק קשה (מול רומא). אנחנו משתפרים, עם האחדות והרצון הזה של השחקנים, אני יכולים לגדול עוד יותר.

נכנסת לקצב: אינטר עם ניצחון שלישי ברצף

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל