עד לפני מספר שבועות נראה היה שמרוץ האליפות באיטליה יוכרע בין מילאן נאפולי. מאז גם אינטר הספיקה לחזור לעצמה וליצור מרוץ משולש, אבל הערב (שבת) אטאלנטה הגיעה לאצטדיון דייגו ארמנדו מראדונה וקבעה שלפחות נכון למחזור ה-16, אפשר לחלום על מרוץ אליפות מרובע בארץ המגף, זאת לאחר שהנחילה לנאפולי את הפסדה השני העונה עם 2:3 ענק. 

מי היה מאמין שאחרי פתיחת עונה כה בינונית, אטאלנטה שוב תיספר כאחת המועמדות הרציניות לסקודטו. החבורה הנפלאה של ג’אן פיירו גספריני השלימה את ניצחונה החמישי ברציפות וללא ספק הגדול שבהם, ששם אותם מרחק ארבע נקודות בלבד מהפסגה. מנגד, נאפולי מאבדת רשמית את הפסגה למילאן שמוליכה כעת וצוללת עד למקום השלישי, כשהיא רואה גם את גבה של אינטר. 

שחקני אטאלנטה חוגגים בטירוף (רויטרס)שחקני אטאלנטה חוגגים בטירוף (רויטרס)

זה נפתח טוב מבחינת אטאלנטה כבר בדקה השביעית, אז דובאן ספאטה רשם בישול ענק לרוסלן מלינובסקי שכבש את הראשון. היתרון של האורחת החזיק מעמד עד לדקה ה-40, אז פיוטר ז’ילינסקי כבר את שער השוויון הנפלא של נאפולי, שגם השלימה מהפך עם פתיחת המחצית השנייה כשדריס מרטנס, שלוקח פיקוד על ההתקפה של לוצ’אנו ספאלטי בהיעדרו של ויקטור אוסימהן הפצוע, המשיך את הכושר הנפלא בו הוא נמצא וכבש שער ליגה חמישי ברציפות בארבעה משחקים. 

אבל אטאלנטה לא אמרה את המילה האחרונה. מריח דמיראל הבלם כבש שער של חלוץ גדול בדקה ה-66, כשחמש דקות לאחר מכן התקפה קבוצתית לתפארת הסתיימה בשער הניצחון של רמו פרוילר השווייצרי שסגר עניין. ניצחון ענק לאטאלנטה שנכנסת בגדול למאבק, נאפולי ממשיכה בחוסר היציבות שלה. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל