אינטר נשארה מושלמת גם אתמול (רביעי), לאחר שגברה 0:1 דחוק על לאציו הקשוחה. הנראזורי נהנו מהופעה נהדרת של סמיר הנדנוביץ’ שהשאיר אותם במשחק, ומנגד החבורה של סימונה אינזאגי יצאה מאוכזבת לאחר שלא הצליחה לתרגם את המצבים המצוינים לשערים.

אנטוניו קונטה, המאמן המנצח: “קודם כל, חייבים להודות לסמיר הנדנוביץ’ שסיפק הצלות נהדרות, אבל בלי שום קשר שיחקנו עם אישיות ויצרנו המון מצבים. לאציו שיחקו מצוין במחצית הראשונה והיו לנו המון מזל שלא ספגנו, אבל במחצית השנייה שלטנו, היתרון היה שלנו והגיע לנו לנצח. התחלנו בצורה אגרסיבית את המשחק אבל אחרי השער של דנילו דאמברוזיו הלכנו אחורה.

פשוט מושלמת! אינטר מנצחת גם את לאציו

“לקחנו 3 נקודות מאוד חשובות מול יריבה מאוד חזקה”, אמר קונטה והוסיף: “היא קבוצה מאוד איכותית, שמורכבת משחקנים שמשחקים יחד כבר כמה שנים ברציפות ומתאמנים תחת מאמן מעולה כמו סימונה אינזאגי. יש עוד המון עבודה לעשות. אנחנו עוד בתחילת הדרך, אני רואה התקדמות יפה אבל לא יהיו קיצורי דרך, אנחנו עובדים קשה במהלך השבוע. חמישה ניצחונות ברציפות זה לא דבר מקרי, הם נובעים ממנטליות חזקה ונכונה”.

סמיר הנדנוביץ’, שוער הנראזורי שהצטיין במשחק: “האם ציפיתי לתחילת עונה כזו? לא בטוח, אבל בהחלט רציתי בה. היה לנו משחק קשה מול יריבה כמו לאציו אבל עשינו את מה שצריך כדי לנצח. במחצית השנייה היינו צריכים לסגור את זה אבל לא הצלחנו, אנחנו חייבים לדעת לעשות את זה במשחקים כאלה כי לקבוצות כמו לאציו יש את האיכויות להבקיע מולנו”.

סמיר הנדנוביץ' חוגג (רויטרס)סמיר הנדנוביץ' חוגג (רויטרס)

המאזן המושלם: “אנחנו חייבים לתקן את הטעויות של המשחק הזה ולהתאפס לקראת המחזור בשבת. הקרב על האליפות הוא מאוד מאוזן ואנחנו חייבים לשמור על הרצף. החמצנו המון היום אבל לשמחתי לא נענשנו על זה, ממש לא היינו מושלמים היום, אבל זה חשוב שהשגנו את הנקודות”.

משחקו ה-300 במדי אינטר: “כל מה שחסר לי הוא להניף גביע, זו המטרה שלי”.

סימונה אינזאגי: “חרטות? ברור שיש לי, שיחקנו נהדר במחצית הראשונה אך הבעיה היא שלא הבקענו, היה משחק נהדר של הנדנוביץ’. אמרתי לשחקנים שלי שחייב להמשיך בדרך הזו. הנראזורי אמנם ניצחו אבל השעה הראשונה הייתה שייכת לנו עם המון מצבים, ואנחנו חייבים ליצור את קפיצת המדרגה שתתרגם אותם גם לשערים.

סימונה אינזאגי (רויטרס)סימונה אינזאגי (רויטרס)

“חייבים להיות יותר צלולים וחדורי מטרה” הוסיף אינזאגי, “אני חושב שלמרות שלא לקחנו נקודות אנחנו עם הראש למעלה, חשוב לשמור על מורל גבוה גם לאחר ההפסד. נעשה את כל מה שצריך כדי לצבור נקודות במחזורים הבאים”.

ספסולו של צ’ירו אימובילה: “הסיפסול שלו לא היה עונש, זו הייתה תוכנית טקטית. צ’ירו נלחם והוא ישחק בהרכב בראשון. כולם מתחרים בצורה טובה על ההרכב, אבל אימובילה הוא החלוץ המוביל והוא ימשיך לקחת אותנו קדימה”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל