מנכ”ל מועדון הכדורגל פיורנטינה, ג’ו בארון, התראיין היום (חמישי) לתקשורת האיטלקית וסיפק מספר אמירות מעניינות בנוגע לכוכב הגדול ביותר של קבוצתו, דושאן ולאחוביץ’, שטרם סיפק הצהרה בנוגע לאם הוא רוצה להישאר בשורות הסגולים או לעזוב לקבוצה אחרת.

"בימים אלו מדברים הרבה על דושאן ולאחוביץ'. אנחנו כבר אמרנו עליו כל כך הרבה, עכשיו אנחנו מצפים לתגובה ממנו ומהסביבה הקרובה אליו לגבי עתידו", פתח בארון בראיון לתקשורת בארץ המגף.

דושאן ולאחוביץ' (רויטרס)דושאן ולאחוביץ' (רויטרס)

המנכ”ל המשיך: "הייתה לי שיחה ארוכה עם דושאן לפני כמה ימים ואמרתי לו שאנחנו צריכים להבין את התוכניות שלו. אם הוא רוצה להישאר בפיורנטינה, אז שיחתום על החוזה. אם הוא רוצה לעזוב, אז שיגיד זאת בפומבי. הוא לא יכול לגרום למועדון שלם, עיר ואוהדים לחכות לו. ממה ששמעתי עד עכשיו הוא לא מוכן להצהיר על דבר, אז אנחנו נצטרך לקבל החלטה כמועדון".

כשנשאל מה זאת אומרת “נצטרך לקבל החלטה כמועדון”, והאם ולאחוביץ’ עשוי להימכר בחלון ההעברות הנוכחי, בארון השיב: “אנחנו צריכים לדבר על המשחקים של הקבוצה ולא רק על ולאחוביץ', כיוון שזה לא מכבד את שאר הסגל והמועדון. כמובן שהוא עשוי להימכר, אנחנו מוכנים להעריך כל סכום שיגיע, אבל בינתיים לא הגיעו הצעות”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה