מספר קבוצות בליגה האיטלקית ביניהן יובנטוס, אינטר, פיורנטינה, נאפולי, ובולוניה מארגנות מטוס פרטי שיאפשר לשחקנים הדרום אמריקאים לחזור לאיטליה לקראת המשחקים הקרובים בסרייה א’,  אך לא כולם יספיקו לחזור בזמן. 

על פי ‘גאזטה דלו ספורט’ הקבוצות הזמינו טיסה שתאפשר לשחקנים הממלאים את חובותיהם בנבחרות לחזור לאירופה לאחר המשחק בין קולומביה וצ’ילה (יתקיים ב-1:00 בלילה בין חמישי לשישי). המטוס ינחת בפאריס ביום שיש אחר הצהריים והשחקנים יחזרו משם עם טיסות שונות, מה שמותיר את שחקני יובנטוס ונאפולי, חואן קוואדראדו ודויד אוספינה, עם שעות אימון מעטות לפני ההתמודדות בין הקבוצות בשבת. 

חואן קוואדראדו מתוסכל (רויטרס)חואן קוואדראדו מתוסכל (רויטרס)

עוד בענייני הגברת הזקנה, אלכס סנדרו ודנילו יפגשו עם נבחרתם, ברזיל, את פרו (המשחק יתקיים ב-3:30, בלילה בין חמישי לשישי) הצמד יטוס מרסיפה לסאו פאולו, אחר כך לפאריס ולאחר מכן לטורינו כשהם צפויים לנחות בשבת אחר הצהריים, פחות או יותר כשעמיתיהם לקבוצה ייצאו למשחק מול נאפולי בדרום איטליה.

הנבחרת היחידה שמבחינת זמנים שחקניה יכולים לנשום מעט לרווחה, באופן יחסי כמובן, היא ארגנטינה. החבורה של ליאונל סקאלוני תפגוש את בוליביה (המשחק יתקיים ב-2:30, בלילה בין חמישי לשישי), לאחר מכן יטוסו שחקני הסרייה א’ למדריד ומשם בטיסות שונות ליעדים שלהם באיטליה. 

5 השערים הגדולים מהמחזור ה-2 באיטליה

נבחרת ארגנטינה מונה שמונה שחקנים הצפויים לחזור לסרייה א’ בסופ”ש הקרוב: חואן מוסו (אטאלנטה), ניקולס דומינגס (בולוניה), ניקו גונסאלס ומרטינס קוארטה (פיורנטינה), חואקין קוראה ולאוטרו מרטינס (אינטר), פאולו דיבאלה (יובנטוס) ונאוהל מולינה (אודינזה).

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל