מנור סולומון צפה הערב (שני) בקרב הענקיות בין אינטר האיטלקית לבאייר לברקוזן הגרמנית וחיכה לראות מי היריבה שתחכה לו בחצי הגמר של הליגה האירופית. כמובן שלישראלי יש עוד משחק מול פ.צ באזל לעבור, אך במידה ויצליח הוא יפגוש את המילאנזים אחרי שהם גברו 1:2 על החבורה של פיטר בוס.

המשחק נערך באצטדיון של פורטונה דיסלדורף, אחרי שגרמניה נבחרה לארח את משחקי רבע, חצי והגמר של המפעל היוקרתי. ההתמודדות נפתחה במעמד צד אחד, כשאחרי כ-21 דקות לוח התוצאות הראה כבר 0:2 לנראזורי. ניקולו בארלה היה הראשון לכבוש מבישול של רומולו לוקאקו, כשהבלגי היה חתום על השער השני.

רומלו לוקאקו חוגג (רויטרס)רומלו לוקאקו חוגג (רויטרס)

שלוש דקות בלבד מהשער של חלוץ הכחולים-שחורים, קאי האברץ הפתיע את כולם ואחרי מהלך קבוצתי נהדר הצליח לצמק את התוצאה. הקצב המשוגע המשיך, כשהאיטלקים קיבלו כדור עונשין מ-11 מטרים אך אחרי צפייה מחודשת ב-VAR השופט הספרדי קרלוס דל סרו החליט לחזור בו מההחלטתו.

בחצי השני המשחק נוהל עם הרבה מאוד עצבים מצד שתי הקבוצות, כשבלרקוזן לא הצליחה לתרגם את ההזדמנויות שהיו לה בשביל לכפות הארכה ותוצאת המחצית הראשונה נשמרה עד לסיום. אגב, בתוך תוספת הזמן השופט שרק שוב לפנדל עבור אינטר ועוד פעם חזר בו אחרי צפייה במערכת הווידאו.

מחצית ראשונה:

1: השופט הספרדי קרלוס דל סרו שרק והוציא את ההתמודדות לדרכה.

קאי האברץ עם הכדור (רויטרס)קאי האברץ עם הכדור (רויטרס)

דקה 15, אינטר עלתה ל-0:1: פעולה התקפית נהדרת של הנראזורי. לאוטרו העביר כדור מצוין אל תיבת החמש, שם רומולו לוקאקו השתלט והעביר אחורנית לכיוונו של ניקולו בארלה. האחרון בעט מחוץ לרחבה לפינה השמאלית וכבש.

ניקולו בארלה כובש (רויטרס)ניקולו בארלה כובש (רויטרס)
ניקולו בארלה חוגג עם מרצלו ברוזוביץ' (רויטרס)ניקולו בארלה חוגג עם מרצלו ברוזוביץ' (רויטרס)

דקה 21, אינטר עלתה ל-0:2: האיטלקים המשיכו לחגוג על האין הגנה של האדומים. אחרי שבישל, לוקאקו העוצמתי קיבל את הכדור במרכז הרחבה, עשה סיבוב והכניע את לוקאס הרדקי.

רומלו לוקאקו כובש (רויטרס)רומלו לוקאקו כובש (רויטרס)
רומלו לוקאקו חוגג (רויטרס)רומלו לוקאקו חוגג (רויטרס)

דקה 24, לברקוזן צימקה ל-2:1: משום מקום, הגרמנים חזרו. קאי האברץ הנפלא סיים מהלך קבוצתי נפלא של קבוצתו, כשבתום דאבל פס הוא ניצב אחד על אחד מול סמיר הנדנוביץ’ ולא התבלבל מקרוב.

דנילו דאמברוזיו נאבק מול דיילי סינקגראבן (רויטרס)דנילו דאמברוזיו נאבק מול דיילי סינקגראבן (רויטרס)
אנטוניו קונטה (רויטרס)אנטוניו קונטה (רויטרס)

אינטר: סמיר הנדנוביץ’, אלסנדרו בסטוני (85, מילאן שקריניאר), דייגו גודין, סטפן דה פריי,  דנילו דאמברוזיו, (59, ויקטור מוזס) אשלי יאנג,  רוברטו גליארדיני (59, כריסטיאן אריקסן), מרצלו ברוזוביץ', ניקולו בארלה, רומולו לוקאקו ולאוטרו מרטינס (64, אלכסיס סאנצ’ס).

לברקוזן: לוקאס הרדקי, לארס בנדר (85, קארים בלרבי), סוון בנדר, אדמונד טפסובה, דיילי סינקגראבן (68, וונדל), יוליאן באומגרטלינגר (68, נדיאם אמירי), אקסקייל פאלאסיוס (59, ליאון ביילי), קאי האברץ, קרם דמירבאי, מוסא דיאבי וקווין פולנד (85, לוקאס אלריו).