עתידו של ארלינג הולאנד ממשיך להעסיק את המועדונים הגדולים בכדורגל העולמי. החלוץ הנורבגי של דורטמונד מעורר כמובן עניין רב וככל הנראה יהפוך לשם בולט מאוד בכל חלון ההעברות עד שיעזוב את השוורצגלבן. המנהל המקצועי של המועדון הגרמני, האנס-יואכים ואצקה סיפק לאחרונה אמירות מעניינות בנוגע ליהלום שלו.

בראיון שערך לרשת טלוויזיה מקומית אמר ואצקה: “השמועות על כך שנתייחס להולאנד כמו אל מנייה ונמכור אותו בקיץ אינן נכונות. רק אנחנו נחליט אם הוא יימכר או לא, ואנחנו לא דנים כרגע אם הוא יעזוב בקיץ או לא”.

ארלינג הולאנד חוגג (רויטרס)ארלינג הולאנד חוגג (רויטרס)

“הולאנד ירצה לשחק באחד המועדונים הגדולים בעולם, למרות שכבר עכשיו הוא נמצא באחד כזה. זה לא סוד שריאל מפתה אותו. הכדור נמצא בידיים שלו ואני מאמין שהסוכן שלו, מינו ראיולה, יחשוב על המהלך הנכון עבורו ולא רק על כסף. יש לנו מערכת יחסים טובה איתו”. הוסיף ואצקה.

למעשה, האיש החזק בדורטמונד סיפק הצהרה חדה וברורה בנוגע לרצון המפורש של ריאל מדריד לצרף את הכוכב הנורבגי הצעיר, והצית את הדמיון של אוהדי הבלאנקוס. הולאנד חתום בשוורצגלבן עד קיץ 2024 ותג המחיר שלו מוערך בכ-130 מיליון אירו. הוא כבש העונה 7 שערים ובישל 4 נוספים ב-5 הופעות בלבד בבונדסליגה, וככל הנראה רק יקפיץ את שווי המניה שלו ככל שהעונה תתקדם.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל