האם בורוסיה דורטמונד, הידועה בכך שהצליחה לגנוב לענקיות הכדורגל האירופאי שחקנים מבוקשים, עומדת לעשות זאת שוב? בזמן שפראן טורס, הקשר הספרדי המוכשר מאוד של ולנסיה מוזכר עם מעבר אפשרי לריאל מדריד, יובנטוס, מנצ’סטר סיטי ועוד, בגרמניה מדווחים היום (ראשון) כי מי שכבר מכינה את ההצעה הרשמית עבורו ואף עומדת לשגר אותה בקרוב היא דווקא דורטמונד שחרף סעיף שחרור של 100 מיליון אירו מניחה שמשבר הקורונה יוביל לירידה במחיר והיא מתכוונת להציע 40 מיליון עבורו.

טורס חגג לאחרונה יום הולדת 20 ומנהל משא ומתן ארוך מול ולנסיה על הארכת חוזהו, אך המו”מ הזה לא באמת נושא פרי כאשר העטלפים מאמינים כי השחקן ונציגו מנסים למנף זאת על מנת להוריד את מחירו ולסדר לו מעבר יוקרתי בחלון ההעברות הקרוב. ההסכם של היהלום הוולנסיאני עמוד להתפוגג ביוני 2021, כך שהוא ייכנס בעונה החדשה לשנת חוזה.

בדקה ה-90: ולנסיה מנצחת את ג'ירונה 2:3

ב”בילד” מדווחים כי דורטמונד בינתיים היא הקבוצה הכי רצינית ובעוד השמות של הגדולות נזרקו לאוויר, שם כבר עובדים על העברת הצעה רשמית ראשונה בגובה 40 מיליון אירו על פראן. כזכור, הקבוצה הזו כבר הצליחה להפתיע לא אחת כאשר החתימה רק בינואר האחרון את ילד הפלא – ארלינג הולאנד ובשנים קודמות השיגה שחקנים מוכשרים לפני אחרות כמו אלכסנדר איסק או אוסמן דמבלה ועוד.