קיליאן אמבפה ממשיך להיות השחקן שמסמנים אותו כיורש של כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי כטוב ביותר בעולם, במיוחד אחרי שכבר בגיל 21 הוא מחזיק באמתחתו זכייה במונדיאל. יחד איתו, צמח בבונדסליגה ג’יידון סאנצ’ו, שהעונה בגיל 20 מציג מספרים שלא היו מביישים את שני הפנומנים של עולם הכדורגל.

שחקן ההתקפה של דורטמונד, לו 20 שערים ו-20 בישולים בכל המסגרות, שווה מעל 100 מיליון אירו – סכום שכרגע בעקבות משבר הקורונה נראה שכמעט ואין קבוצות שיעמדו בו. בספרד חשפו היום (שישי) שריאל מדריד הייתה קרובה לצרפו בקיץ 2017 עבור קצת פחות משמונה מיליון אירו, והסיפור לפניכם. 

שידורי לה ליגה והסרייה א' חוזרים!

מסתבר שבבירת ספרד אהבו מאוד את השחקן והיו איתו במשא ומתן שנמשך מספר שבועות. השיחות היו מתקדמות ואביו אפילו ביקר במדריד ובמתחם המועדון, אבל האנגלי רצה הבטחה שיהיה לו מקום בקבוצה הראשונה, דבר שבזמנו לא היו מוכנים אליו הבלאנקוס, שזכרו את מקרה מרטין אודגור. 

כשהנורבגי הגיע ללבנים, גם הוא בגיל צעיר מאוד, היה לו סעיף דומה במסגרתו התאמן עם הבוגרים. כרגע גם הוא אחד מהיהלומים הגדולים בעולם, אך בזמנו הוא נחשב לכישלון אצל ריאל, ובמועדון לא רצו שהמקרה יחזור גם עם סאנצ’ו. האחרון דרש שיהיה לו תפקיד מרכזי, בערך כמו שלוויניסיוס ג’וניור ורודריגו יש היום בקבוצה, ובמועדון אמנם רצו אותו מאוד אך לא היו מוכנים להתחייב על כך. הכוכב החליט להקשיב להצעות אחרות, והשאר היסטוריה. 

ג'יידון סאנצ'ו אחרי השער (רויטרס)ג'יידון סאנצ'ו אחרי השער (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל