המחזור ה-22 בליגה הגרמנית נמשך היום (ראשון) כשרד בול לייפציג רשמה 0:3 נפלא על הרטה ברלין ונצמדה עד כדי 2 נקודות בלבד מבאיירן מינכן שבפסגה. באייר לברקוזן נפרדה ב-1:1 דרמטי מול אוגסבורג במשחק חוץ, והמשיכה לאבד גובה במאבק על המקום הרביעי בבונדלסיגה, שמוביל בתום העונה לליגת האלופות.

הרטה ברלין – לייפציג 3:0

החבורה של יוליאן נגלסמן ממשיכה במסע המדהים שלה העונה, ונצמדה עד כדי 2 נקודות בלבד מבאיירן מינכן שבצמרת שהמילה אליפות ממש לא גסה עבורה. זה התחיל כבר בדקה ה-28 שמרסל סביצר הנפלא העלה אותה ליתרון 0:1 שנשמר עד השריקה להפסקה. בדקה ה-71 נוטרדי מוקילה בכפיל את התוצאה ו-ווילי אורבן היה האחרון לנעוץ את המסמר בארון של הרטה כשקבע 0:3 גדול לרד בול לייפציג שרושמת ניצחון רביעי ברציפות בליגה. הרטה ממשיכה להסתבך בתחתית כשהיא סופרת שמונה משחקים רצופים ללא ניצחון בכל המסגרות ונמצאת רק נקודה אחת בלבד מעל הקו האדום.

שחקני לייפציג חוגגים (רויטרס)שחקני לייפציג חוגגים (רויטרס)

אוגסבורג – לברקוזן 1:1

אוגסבורג פתחה בסערה את המשחק וכבר אחרי 5 דקות משריקת הפתיחה, פלוריאן נידרלצ'נר העלה אותה ליתרון כשקבע 0:1 שנשמר עד השריקה להפסקה. החבורה של פיטר בוס לא הרימה ידיים ועמוק בתוך תוספת הזמן אדמונד טפסובה קבע שוויון דרמטי וחלוקת נקודות בסיום.

שחקני לברקוזן חוגגים שוויון דרמטי (רויטרס)שחקני לברקוזן חוגגים שוויון דרמטי (רויטרס)

האדומים שחורים שפתחו בצורה נפלאה את העונה, ממשיכים לאבד גובה בצמרת ורושמים משחק שלישי בכל המסגרות ללא ניצחון, כשהם נשארים במקום החמישי בטבלה, מרחק 5 נקודות מהמקום הרביעי. אוגסבורג רושמת משחק ליגה רביעי ברציפות ללא ניצחון ותצא במחזור הבא למשחק חוץ קריטי מול מיינץ, שנמצאת מתחת לקו האדום ורק 6 נקודות מפרידות בין הקבוצות.

טרלול במקסיקו: השופט ירד להגנה ומנע שער