המחזור הרביעי בבונדסליגה נמשך היום (ראשון) וסיפק כהרגלו כמות נכבדת של שערים בשלושת המשחקים ששוחקו. בורוסיה מנשנגלדבאך רשמה 1:3 חשוב על ארמיניה בילפלד, בעוד הרטה ברלין ניצחה באותה תוצאה את בוכום. לעומת זאת, איינטרכט פרנקפורט ושטוטגרט נפרדו בחלוקת נקודות עם 1:1.

בורוסיה מנשנגלדבאך – ארמיניה בילפלד 1:3

המארחת שפתחה את העונה בצורה חלשה מאוד עם שני הפסדים ותיקו התאוששה מול העולה החדשה לבונדסליגה עם ניצחון בכורה. על אף התוצאה שנראית משכנעת, זה לא היה פשוט עבור חניכיו של אדי הוטר שהזדקקו לשערים בשלב די מאוחר של המשחק על מנת להכריע את ההתמודדות.

לארס סטינדל כבש ראשון בדקה ה-35 אך מסאיה אוקוגאווה השווה עבור האורחת הצנועה בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה וקבע 1:1. בדקה ה-69 סטינדל כבר השלים צמד והחזיר את גלדבאך ליתרון מבישול של פטריק הרמן, שסידר גם את השער השלישי לדניס זקאריה בדקה ה-72 שחתם את תוצאת המשחק.  

בוכום – הרטה ברלין 3:1

הרטה יצאה עם ידה על העליונה והשיגה ניצחון בכורה העונה במפגש בין שתי קבוצות שצפויות להילחם העונה על ההישארות בליגה. סטואט סרדר בלט בשורות האורחת עם צמד במחצית הראשונה וקבע 0:2, בעוד בוכום לא אמרה נואש וצימקה ה-59 ל-1:2 משער של סימון זולר. בדקה ה-78 מיזיין מאולידה כבש וסגר את הסיפור.

איינטרכט פרנקפורט – שטוטגרט 1:1

במפגש בו השערים נפלו בדקות המאוחרות, פיליפ קוסטיץ’ כבש ראשון מבישול של ג’יבריל סו והעלה את פרנקפורט ליתרון. הצרות המשיכו ליפול על שטוטגרט כאשר בדקה ה-82 וולדמר אנטון הורחק בכרטיס אדום, אך האורחת לא ויתרה בהמון אופי השוותה עם שער דרמטי של עומאר מרמוש המצרי בדקה ה-88.