היכן ישחק רוברט לבנדובסקי בעונה הבאה? ימים יגידו, אבל בינתיים עושה רושם שהחלוץ עושה כל מה שהוא יכול כדי להשתחרר מהחוזה בבאיירן מינכן. הפולני הנפלא הסיר כל אזכור לבווארים ברשתות החברתיות, כאשר שינה את תמונת הנושא והקאבר בטוויטר, שהיו עד אמש מקושטים במדי האדום של אלופת גרמניה.

בינתיים, בבאיירן נמנעו מלהגיב לדבריו של סוכנו, פיני זהבי, שכזכור אמר כי מבחינת לבנדובסקי המועדון כבר מאחוריו. ראשי ההנהלה פרסמו הודעה לקונית בה נכתב כי הם מכחישים את כל דבריו של הסוכן הישראלי, ולא מוכנים לשתף את כלי התקשורת במשא ומתן ובמהלכים שעושה הקבוצה.

מי שהתייחס לנושא הוא נשיא הכבוד של באיירן מינכן, אולי הונס, שהתבטא נגד הקטלונים וטען: “בארסה רוצה לצרף את לבנדובסקי, אבל איך היא יכולה? יש לה חוב של 1.3 מיליארד אירו. בגרמניה היא מזמן הייתה פושטת רגל”. לפולני, כזכור, יש חוזה לעוד שנה ובאיירן מעוניינת לקבל 40 מיליון אירו עבורו. על פי הפרסומים האחרונים, הצעת בארסה מוערכת בסביבות 32 מיליון.

בנוסף, לפי הדיווחים בספרד בארסה רוצה להחתים את ראפיניה של לידס בהקדם האפשרי, כשבמועדון הקטלוני הבהירו כי הם מעוניינים בכוכב הקבוצה האנגלית, שרוצה למכור אותו בלפחות 40 מיליון אירו, בלי קשר לסאגת אוסמן דמבלה ושהתנאים כבר סוכמו בין הצדדים. 

ראפיניה (רויטרס)ראפיניה (רויטרס)

בקשר לצרפתי, בכלי התקשורת בספרד טוענים כי אנשי ברצלונה מאמינים ב”99 אחוז שאוסמן דמבלה יעזוב את הקבוצה”. המשא ומתן לא מתקדם, וכבר יש חיפושים אחרי המחליף. פאריס סן ז’רמן, על פי הפרסומים, רוצה מאוד את הצרפתי אצלה.

סיום עגום: בארסה מפסידה לוויאריאל 0:2
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה