ברצלונה מנסה להיכנס למאבק על ארלינג הולאנד, כך מדווח היום (חמישי) “מונדו דפורטיבו” הקטלוני. במועדון מגדירים את החלוץ הנורבגי של בורוסיה דורטמונד כשחקן מכריע, שיכול לשנות את פני הקבוצה לחלוטין. בכירים בהנהלת של ז’ואן לאפורטה התבטאו סביב הנושא הזה ביממה האחרונה וטענו כי בשנתיים הקרובות יהיה למועדון קשה מאוד להתחזק בשחקנים משמעותיים וכי המטרה תהיה להסתמך על שחקני “לה מאסיה” בתוספת שחקנים בכירים שניתן להביא בחינם. יחד עם זאת, ישנם גורמים אחרים שמנסים לפעול לצירופו של הנורבגי. 

הנוסחה היא דרך חסכון של 20 מיליון אירו שנשמרו בצד לטובת חיזוק הסגל בינואר. כחלק מהניסיון כן להביא את הולאנד, הסכום הזה לא יבוזבז בחלון ההעברות הקרוב ויישמר לקיץ. עלותו של החלוץ תהיה 75 מיליון אירו כאשר סוכנו מינו ראיולה מצפה לקבל עמלה של 20 מיליון אירו מהמועדון בו השחקן יחתום. מנצ’סטר סיטי היא כיום הפייבוריטית להחתים את הכוכב הצעיר, אך מועדונים גדולים נוספים בתמונה כמו מנצ’סטר יונייטד, ריאל מדריד וגם שמה של פאריס סן ז’רמן נזק לתמונה בהנחה שקיליאן אמבפה יעזוב לבלאנקוס. 

אחת הפעולות שהנהלת ברצלונה החדשה עושה היא לקצץ את נפח שכר השחקנים על תקציב הקבוצה. המטרה היא עד לסיום העונה להגיע למצב שהוא מהווה רק 61.5% מהתקציב הכללי. אם המהלך יושלם, צירוף של שחקן כמו הולאנד יתאפשר. במקרה שלא, המהלכים שהמועדון הקטלוני יבצע יוכלו להיות רק בגזרה של השחקנים אשר מסיימים חוזה ולמען האמת, יש שם שמות גדולים מאוד שללא ספק יוכלו לשנות את פני הסגל של הקבוצה.

פתרון לקישור? קסייה מועמד לבארסה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל