רמז בדרך לעזיבה? ארלינג בראוט הולאנד וג’יידון סאנצ’ו, שני הכוכבים הגדולים של בורוסיה דורטמונד שמושכים עניין רב מצד מועדוני הפאר של אירופה לקראת הקיץ הקרוב, לא הצטלמו בפרסמות של הגרמנים למדי הקבוצה לעונה הבאה ועוררו גל שמועות.

הולאנד הוא ללא ספק השם הלוהט ביותר לקראת חלון ההעברות הקרוב, כאשר החלוץ הנורבגי, שיחגוג בעוד חודשיים את יום הולדתו ה-21, רשם העונה 40 הופעות בכל המסגרות ובמסגרתן סיפק נתונים מדהימים עם 39 שערים ו-12 בישולים, כולל צמד נהדר ב-1:4 על לייפציג בגמר הגביע הגרמני לפני שבוע. הולאנד, אותו מייצג סוכן העל האיטלקי, מינו ראיולה, מושך עניין מצד כל מועדוני העל של אירופה, כולל ריאל מדריד, ברצלונה, פאריס סן ז’רמן, מנצ’סטר יונייטד, מנצ’סטר סיטי, ליברפול, צ’לסי ומועדונים רבים נוספים, אם כי הדרישות הגבוהות עליו עשויות להרחיק חלק מהמועמדות לקלוט אותו.

ארלינג הולאנד עם הגביע (רויטרס)ארלינג הולאנד עם הגביע (רויטרס)

במקביל, גם סאנצ’ו, שחקן הכנף האנגלי בן ה-21, שכבש גם הוא צמד ואף הוסיף בישול בגמר הגביע, מושך עניין רב מצד מועדונים רבים באירופה, אך על פי הדיווחים עושה רושם שהמועמדת המובילה לרכוש אותו היא מנצ’סטר יונייטד. גם סאנצ’ו, שגדל במנצ’סטר סיטי, רשם עונה נהדרת עם 16 שערים ו-21 בישולים ב-37 הופעות.

ג'יידון סאנצ'ו חוגג (רויטרס)ג'יידון סאנצ'ו חוגג (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל