הכדורגל העולמי נמצא בחלקו בפגרת הקורונה והליגות כבר חזרו לשגרה, אבל בכל מקרה, ברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע שבו החלון ייפתח וכאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בנושא הזה.

# ארתור כבר בדרך הבטוחה ליובנטוס אחרי שהושג סיכום עם ברצלונה וכעת, על פי דיווחים בספרד נראה שהקטאלונים צפויים למכור שחקן נוסף. הבלם ז’אן קלייר טודיבו שמושאל לשאלקה צפוי לסיים בימים הקרובים את הפרק שלו בגרמניה ולחתום במועדון חדש. אלופת ספרד שואפת לקבל עליו 25 מיליון אירו, על הפרק – מעבר למילאן או לליגה הצרפתית.

חגיגות של פעם ב-30 שנה: ליברפול אלופה!

# ב”מונדו דפורטיבו” טוענים כי מגנה של יובנטוס, מתיאה דה שיליו עדיין נמצא ברשימה של ברצלונה ועשוי לעבור לקבוצה במקרה בו נלסון סמדו וג’וניור פירפו לא ימשיכו. עוד נאמר כי סוכנו של השחקן כבר שוחח עם ראשי המועדון הקטאלוני, אך שום דבר לא נחתם עדיין.

מתיאה דה שיליו (רויטרס)מתיאה דה שיליו (רויטרס)

# בספרד ערכו סקר בקרב אוהדי אתלטיקו מדריד על ההחלטה אשר המועדון צריך לקבל בכל הנוגע לתומא למאר, שהגיע לקבוצה תמורת 70 מיליון אירו ממונאקו ולא מספק את הסחורה. המשתתפים בסקר קבעו כי נכון יהיה להציב אותו ברשימת ההעברות ולמכור אותו.

תומא למאר (La Liga)תומא למאר (La Liga)

# למרות האמירה של קשר טוטנהאם, טונגי נדומבלה כי אין ברצונו לשחק יותר בתרנגולים תחת ז’וזה מוריניו, בדיווחים האחרונים נטען כי הפורטוגלי רוצה אותו בקבוצה וכלל לא מעניין לשחררו. בלי קשר לכך, שמו של פיליפה קוטיניו ממשיך לעלות אצל הספרס, אבל באנגליה לא בטוחים כי הוא כלל יתאים לסגל שנבנה.

הארי קיין, טונגי נדומבלה ומוסא סיסוקו (רויטרס)הארי קיין, טונגי נדומבלה ומוסא סיסוקו (רויטרס)