בצל המשבר הכלכלי שיצר משבר הקורונה בכדורגל האירופי, נראה שדווקא ברצלונה די מכוסה לקראת העונה הבאה ולא תצטרך באמת להשקיע סכומי עתק ברכש, כאשר יש לה שחקנים בכל העמדות במגרש שחוזרים מהשאלה, או השקעות לעתיד שנקנו לפני הקורונה ובראשם פדרי ופרנסיסקו טרינקאו הצעירים והמבטיחים. יחד עם זאת, לא בטוח שכולם יישאר כאשר בבארסה מקווים כי יופעלו אופציות הרכישה על חלק מהם כדי לכסות על ההפסדים.

עשרה שחחקנים חוזרים מהשאלות, ביניהם ניתן למצוא את ראפיניה או מארק קוקורייה שככל הנראה יעזבו וכך גם מתאוס פררנדס שהושאל לוויאדוליד, וכן את אוריול בוסקטס, קרלס אלנייה, מוסא וואגה ומירנדה שלגביהם קיים סיכוי שיישארו או יושאלו לעונה נוספת. כמו כן יש את צמד היהולמים פדרי וטרינקאו שכנראה גם הם יושאלו כדי לצבור ניסיון, אבל לא מן הנמנע שיישאר ויקבלו דקות מעטות בקבוצה הבוגרת.

מיטב הביצועים של סרג'י רוברטו

הסיפור הגדול נוגע לפיליפה קוטיניו, אחד משחקני הרכש היקרים בתולדות המועדון, הושאל בעונה החולפת לבאיירן מינכן, אך זו לא מוכנה לשלם את סעיף השחרור שלו שעומד על 120 מיליון אירו שיש לה אופציה לעשות כן. הברזילאי בן ה-27 נמצא גם על הכוונת של ניוקאסל שמתכננת בגדול, אבל אם עסקה לא תצא אל הפועל השחקן שמחזיק בחוזה עד 2023 עשוי להישאר.

יש להוסיף אליו גם את ז’אן קלייר טודיבו, ששכנע מאוד במדי שאלקה ולקבוצה יש אפשרות לרכוש אותו ב-25 מיליון אירו, ייתכן שהמשבר הכלכלי ימנע זאת והוא ישוב לקאמפ נואו. ראפיניה מחזיק בסעיף שחרור בגובה של 16 מיליון אירו אותם תוכל לשלם סלטה ויגו ששאלה אותו העונה. לחטאפה יש אפשרות לקנות את קוקורייה ב-6 מיליון אירו בלבד,